EğlenceKültür Sanat

Super Mario Bros. Filminden Son Fragman! 5 Nisan’da Sinemalarda!

Super Mario Bros. filmi üzerine Illumination ve Nintendo birlikte harikalar yaratıyor!

Super Mario Bros. Filminden Son Fragman! 5 Nisan’da Sinemalarda! İşte detaylar.

Yeni çıkacak olan Super Mario Bros. animasyon filmiyle ilgili paylaşımlar bir süre önce başlamıştı ve aralıklar ile detaylar bekleyenleri için yavaş yavaş aktarılıyordu. Hazırlanan proje önümüzdeki ay vizyona girecek. Bu film için hazırlanan en son fragman da izleyicileri daha fazla bekletmeden meraklarını gidermek üzere paylaşıldı. Artık filmin çıkışından önce başka bir fragmanın paylaşılmayacağını belirtmekte gerekiyor.

Yani yayınlanan bu fragman filme dair son fragman. Yeni fragman, izleyenlere adeta bir oyunun içinde olduklarını hissettiriyor diyebiliriz. Farklı sahnelerde farklı Super Mario oyunlarından izler yakalamak mümkün olurken, filmin oyunlarla alakalı bağlantısının kuvvetli olacağı anlaşılmakta.

Super Mario Bros. Filminden Son Fragman!

Çıkması beklenen filmde Mario’yu Chris Pratt seslendiriyor. Ancak fragmanda Pratt’ın sesi pek fazla duyulmadığını fark ettik. Bunun yerine filmin hangi tonda olacağına dair daha somut bir fikir edinmek mümkün oluyor. Fragmanda Bowser tanıdık video oyun düşmanlarını listelerken görülüyor. Başka bir sahnede ise Mario ve Donkey Kong bir eğitim parkurunda güç mantarları ve ateş çiçekleri kullanıyor.

Super Mario Bros.

Mario ve Peach’in Gökkuşağı Yolu’nda yarışması da oyunlardan fırlamış bir diğer sahne olarak bize göz kırpıyor. İzleyicilerin grafikleri üst kalitede bir oyunu izliyormuş gibi hissedeceği söylememiz eminiz ki yanlış olmayacaktır. Aslına bakılırsa bu duruma pek şaşırmamak gerekiyor. Zira filmin yönetmenleri Aaron Horvath ve Michael Jelenic, filmin yapımcısı Illumination’ın filmin gerçekçi bir his vermesi için Nintendo ile yakın bir çalışma yürüttüğünü daha öncesinde açıklamışlardı.

Merak edenler için de notumuzu düşelim. Super Mario Bros. filmi 5 Nisan 2023’te gösterime girecek ve çocukluğumuza minik bir dönüş yaşayacağız. Fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S23 Serisi Fortnite’ta Görüntülendi!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu