Donanım ve Elektronik

MWC 2023’te Huawei Şirketi 16 Farklı Ödül Aldı!

MWC 2023 ödüllerinde Huawei tam tamına 16 ödül aldı.

MWC 2023’te Huawei Şirketi 16 Farklı Ödül Aldı! İşte detaylar.

Geçtiğimiz hafta İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenmiş olan MWC 2023’te, Huawei Watch Buds ve Huawei Watch GT Cyber dahil olmak üzere Huawei giyilebilir cihazları da tanıtımı gerçekleştirildi. Teknoloji devi Huawei’nin aktardığı bilgiye göre, bu ürünler global medyanın ve misafirlerin dikkatini çekerek, son teknoloji tasarımları ve hızlı değiştirilebilir kılıf gibi teknolojik ürünleri ile 16 prestijli medya ödülü aldı. Huawei bu ödüllerin, Huawei’nin giyilebilir cihazlardaki uzmanlığının küresel olarak tanınmasını ve şirketin uluslararası pazardaki liderliğinin kanıtı olarak görülebildiğini söyledi.

MWC 2023’te Huawei Şirketi 16 Farklı Ödül

Huawei şirketinin söz konusu cihazları pek çok olumlu yorum almayı MWC 2023’te almayı başardı. En çok övgüyü alan  moda severler için tasarlanan Huawei Watch GT Cyber’dan bahsetmeye gelin başlayalım. Huawei’ nin belirttiğine göre, kullanıcıların saat kasalarını istedikleri stile göre değiştirmelerine olanak tanımakta olan bu akıllı cihaz, donanım yeniliği ve sektörler arası entegrasyon için bir standart belirleyen benzersiz bir yapıya sahip olarak kullanıcı karşısına çıkıyor. Huawei Watch GT Cyber, şık değiştirilebilir kasaları sayesinde tam olarak 8 medya ödülünü şirketine kazandırdı.MWC 2023 Huawei Watch GT Cyber

Teknoloji şirketi Huawei, MWC 2023 standına uğrayan konukların, çok hızlı bir şekilde standında farklı saat kasaları ve yüzleri arasında geçiş yaparken bu yeni deneyimin gözle görülür bir şekilde görenleri memnun bıraktığını açıklamasına ekliyor. Farklı moda giyimlerine ve stillere uyum sağlayabilen bu akıllı saat, küresel tüketicilerin her türlü durumda kendilerini ifade edebilmelerini olanak sağlamak üzere geliştirilmiş. Huawei, sahada yapılan tüm testler ve tartışmalardan sonra medyanın, cesur inovasyon ve durmak bilmeyen keşiflere olan bağlılığını yansıtan bu ürünün şirketin en benzersiz ve güçlü ürünü olduğu konusunda şirket mensupları tarafından hemfikir olunan bir konu olduğunun altını çizmemiz mümkün.

Huawei Watch GT Cyber üç koleksiyon halinde geliyor: Urban Edition, Sport Edition ve Elegant Edition olmak üzere üç koleksiyona sahip olan Huawei Watch GT Cyber, “Farklı, Özgür ve Sınırsız Olmak için Doğdu” mantığını dünyaya yansıtıyor. İlk Smart Movement ayrılabilir gövdesi ve Hızlı Değiştirilebilir kasası, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını ve kendilerini moda yoluyla ifade etme isteklerini karşılamak için tasarlanmış.

Sektörde söz sahibi bir tasarım dergisi olan Yanko Design, “Neredeyse Meta giyilebilir cihazın tasarımından bir sayfa almışlar gibi hissettiriyor” diyerek övgüde bulunuyor. Dünyaca ünlü teknoloji medyası Trusted Reviews ise şu yorumu yaptı: “Huawei, Watch GT Cyber ile gerçekten farklı bir şey yapıyor. Sadece kayışı değil, tüm kasayı değiştirebilme özelliği şüphesiz moda bilincine sahip kişiler arasında popüler olacak ve hala oldukça yetenekli bir fitness takip cihazı olması da bir bonus.”

Galaxy A54 ve A34’ün Tüm Renk Seçenekleri!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu