Kültür SanatEğlence

The Idol, 1. Sezonun Ardından Yayından Kalktı!

Dizinin yıldızları daha önce ikinci sezonun geleceğini işaret etmişti.

The Idol, HBO’da iptal edildiği açıklandı. Yayıncı şirket hem eleştirmenler hem de izleyiciler tarafından kötü yorumlara boğulan Sam Levinson ve Abel Tesfaye’nin dizisine yeni sezon onayı çıkarmama kararı aldı. 1. Sezon yalnızca beş bölüm ile tamamlanmıştı.

The Idol’ün devamı olmayacak mı?

HBO sözcüsü The Hollywood Reporter’a dizi ile ilgili şunları söyledi: “ Idol , HBO’nun en provokatif orijinal programlarından biriydi ve izleyicilerin güçlü tepkisinden memnunuz. ” “Uzun düşünme ve değerlendirmelerden sonra HBO, yapımcı olarak ikinci sezona devam etmeme kararı aldı. Yapımı yaratan ekibe, oyunculara inanılmaz çalışmaları için minnettarız.

The Idol, İlk Sezonun Ardından Yayından Kalktı!

Yapımın prömiyeri, HBO üzerinden 913.000 kez izlendi ; bu , ortak yaratıcı Levinson’ın önceki hit dizisi Euphoria’dan (1,1 milyon izleyici) yüzde 17 daha düşük bir izlenme oranına sahip. İkinci bölümünün izleyici sayısı 800.000’e düştü ve ardından stüdyo veri yayınlamayı bıraktı.

Dizideki diyaloglar, özellikle de pop yıldızı Jocelyn’in hayatını istila eden Tedros’un söylediği müstehcen konuşma internette linç kültürüne maruz kaldı. Dizinin odak noktasının Los Angeles’ta yükselen bir pop yıldızının mücadeleleri ve istismarı olması gerekiyorken çok başka bir yöne evrilmesinin izleyici tarafından hoş karşılanmadığını belirtmekte fayda var.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu