Donanım ve Elektronik

Nubia Z50S Pro Sonrası Yeni Akıllı Telefonu Sızdırıldı!

Nubia'nın bir sonraki telefonu, neredeyse akıllı telefonun gövdesi kadar kalın bir arka kamera modülüne sahip olabilir.

Paylaşılan bilgilere göre Nubia, yüksek kalite hizmeti sunan geliştirilmiş kameraya sahip yeni bir akıllı telefon üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Şirketin mevcut akıllı telefonu Nubia Z50S Pro’nun devamı olacak. Paylaşılan bilgilere göre 1 inç sensöre sahip 35 mm’lik bir kamerayı barındıracak. Şirket tarafından şu an için resmi bir bilgi açıklanmadı.

Nubia Z50S Pro Sonrası Yeni Akıllı Telefonu Sızdırıldı!

Nubia Z50S Pro’dan ilham alınarak geliştiriliyor!

Kaynak Weibo aracılığıyla Nubia şirketine ait cihazın görüntüsünü sızdırdı. Paylaştığı prototip, geçtiğimiz ay Çin’de lansmanı yapılan Nubia Z50S Pro ile beraber görüntüleniyor. Henüz piyasaya sürülmemiş telefondaki daha büyük arka kamera modülünün yanı sıra, her iki telefon da neredeyse aynı demek yanlış olmayacaktır.

Kaynağın paylaşımına göre Nubia’nın yakında çıkacak akıllı telefonu, 1 inç tipi sensöre sahip 35 mm’lik bir kamerayla kullanıcıların beğenisine sunulacak. Ayrıca telefonun ana kamerasının Sony IMX989 sensörü oalcağı ise paylaşılan bilgiler arasında yerini alıyor. İki cihazında boyutu karşılaştırıldığında, Nubia prototipindeki 1 inç tipi sensörün, Nubia Z50S Pro’da bulunan 1/1.49 inç kamera sensörüne kıyasla çok daha fazla alana ihtiyaç duyduğu bariz ortada.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu