Kültür Sanat

Upload 3. Sezonu, Prime Video’da Ne Zaman Yayınlanacak?

3. Sezonda Nora (Andy Allo) ve yeni indirilen Nathan (Robbie Amell) dünyayı tehdit eden bir komployu durdurmaya çalışacak.

Upload 3. Sezon ne zaman yayınlanacak? Konusu ne ?

Amazon Prime Video‘nun yaptığı duyuruda, bilimkurgu komedi dizisi Upload’un üçüncü sezonuyla 20 Ekim’de geri döneceğini duyurdu. Dizi, The Office ve Parks and Recreation gibi popüler dizilerdeki çalışmalarıyla tanınan ödüllü yazar Greg Daniels tarafından bizlere sunuluyor. Yayıncı kuruluş gerçekleştirdiği basın açıklamasında Upload’ın üçüncü sezonunun sekiz bölümden oluşacağını ve buna ek olarak iki bölümün kendi platformunda her hafta yayınlanacağını sevenlerine dizinin duyurmuştu.

Upload 3. Sezonu, Amazon Prime Video'da Yayınlanma Tarihi Belli Oldu!
UPLOAD

Upload 3. Sezonunda Bizi Neler Bekliyor?

Robbie Amell’in Nathan rolünde ve Andy Allo’nun Nora karakterine hayat verdiği  holografik telefonların, sürücüsüz araçların, yapay zeka desteğinin ve 3 boyutlu gıda yazıcılarının sıradanlaştığı teknolojik açıdan gelişmiş bir dünyada geçmekte. Hatta insanlar gerçekleşen bir vefat sonrası ölümden sonraki sanal hayata yüklenmeyi seçebilmekteler. Üçüncü Sezonda, Nora ve yeni indirilen Nathan, milyonlarca yaşamı yok etme tehdidinde bulunan gizemli komployu durdurmak için yarışacaklar.

Upload dizisinin kadrosunda ayrıca Luke rolünde Kevin Bigley, Ingrid rolünde Allegra Edwards, Aleesha rolünde Zainab Johnson ve AI Guy rolünde Owen Daniels yer almakta.

“Freeyond’u kapatıp sonunda birlikte gerçek bir hayat kurabilirler mi? Yoksa Nathan’ın kafasının patlaması an meselesi mi? Bu arada Lakeview’de Nathan’ın yedek kopyası etkinleştirildi ve Ingrid bu ikinci şansa izin vermeyecektir. Aşkta bir gün kayıp gider.”

Üçüncü sezonun tanıtım metninde “Gerçek dünyada Aleesha, yapay zeka eğitimini yöneterek Horizen saflarında yükselir ve yeni bir romantik ilişkiye girer. Lakeview’de yapayalnız olan Luke, cennetteki kalışı için gereken parayı bulmak zorunda kalır. Bu durum Luke’u The Grey Zone’da çalışmaya sürüklüyor” yazmakta.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu