Donanım ve Elektronik

Xiaomi Civi 3 Ne Zaman Tanıtılacak?

Xiaomi Civi 3’ün tanıtım tarihi belli oldu!

Xiaomi Civi 3 Ne Zaman Tanıtılacak? İşte detaylar.

Teknoloji şirketi Xiaomi‘nin yeni akıllı cep telefonu modeli Civi 3 hakkındaki haberler bir süredir sosyal medyada yayılmaktaydı. Çinli teknoloji üreticisinden akıllı telefonun tanıtım tarihi için beklenen açıklama da sonunda geldi. Ailenin yeni üyesi Civi 3 isimli bu model, 25 Mayıs’ta dört farklı renk seçeneğiyle teknoloji severlerin karşısına çıkacak. Bahsi geçen bu dört renk seçeneği Gül Moru, Macera Altın Sarısı, Nane Yeşili ve Hindistan Cevizi Grisi adını taşımakta.

Xiaomi Civi 3 özellikleri neler?

Xiaomi şirketinin paylaşmış olduğu resmi görsellere bakıldığında telefonda ana kamera görevini 50 megapiksel çözünürlüklü sensörün üstleneceği görülüyor. Bu ana kamerada optik görüntü sabitleme özelliği de mevcut olacağı aktarılan bilgiler arasında yerini alıyor. Tasarımsal olarak yuvarlak kamera modülünün hemen altında dörtlü LED flaş yer almakta. Ultra geniş açılı lens ve portre kamera da kamera modülünün diğer üyeleri arasında dememiz yanlış olmayacaktır.

Xiaomi Civi 3

Şirketin yeni akıllı cep telefonunun renk seçenekleri tasarım ve moda alanında da çalışmalar yapan trend öngörü şirketi WGSN ile birlikte çalışmalar yürüterek belirlenmiş. Renk seçeneklerinin üçünde çift tonlu bir arka panelin bulunduğu alan dikkatleri üzerine çekiyor. Şirketin yeni cihazı hakkında pek çok bilgi hala netleşip onaylanmasa da kesin olarak beyan edilen bilgi cihazın Çin dışında bulunacağı pazarlarda farklı isimlerle yer alacak olması diyebiliriz.

Huawei Nova Y91 Tanıtımı Gerçekleşti!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu