Sosyal Medyaİnternet

WhatsApp Yeni Özellikleri! 100 Adet Fotoğraf Gönderilebilecek!

WhatsApp Yeni Özellikleri! WhatsApp' a gelen yeni güncelleme ile bulunacak özelliklere birlikte bakalım.

WhatsApp Yeni Özellikleri! 100 Adet Fotoğraf Gönderilebilecek! Yeni gelen güncelleme beraberinde gelen yeni özellikler nelerdir? İşte detaylar.

Popüler iletişim uygulaması olan WhatsApp, içerisinde bulundurduğu özellikleri sık sık güncellemeler ile yeniliyor ve geliştiriyor. Güçlü iletişim platformu WhatsApp geçtiğimiz gün yeni güncellemeleri olduğunu duyurdu. Yeni gelen güncellemeler sayesinde uygulama elbette daha kullanışlı bir hal alacak.

WhatsApp yeni özellikleri ilk olarak Android kullanıcılarına servis edildi. Yeni güncelleme sayesinde uygulama daha kullanışlı bir hal almış olduğu kullanıcılarda gelen ilk yorum olduğunu söyleyebiliriz. Yeni özellikle artık grup isimleri daha uzun olabiliyor. Aynı zamanda artık 100 adede kadar medya paylaşılabilecek. İçerisinde avatarlar dahil pek çok yenilik bu güncelleme ile artık kullanılabilecek. Bir çok yeni özelliği ilk keşfedenler ise Android cihaz sahipleri oldu.

İletişim uygulaması
İletişim uygulaması

WhatsApp Yeni Özellikleri!

Gelişen ve değişen piyasa içerisinde var olan platformlar ve uygulamalar da sürece ayak uydurabilmek adına sık sık güncellemelere başvuruyor. Kullanıma çıkarıldığı ilk günden bugüne kadar çok fazla değişim ve gelişim gösteren WhatsApp, dünyada da en çok tercih edilen uygulamalardan bir tanesi olma özelliğine sahip. Son güncelleme ile ise yeni özellikleri bünyesine eklemiş oldu. İlk değineceğimiz özellik belge özelliği.

Belge paylaşımı yapılacağı zaman boyutu elbette önemliydi. Artık parça parça dosya göndermek yerine 2GB‘a kadar gönderim imkanı bulunuyor. Bunun yanı sıra yeni grup açtığınız zaman artık grup adlandırmada daha uzun adlar kullanılabilecek ve açıklamalar da uzun uzadıya yazılabilecek. Karakter sınırı yani artık “100 karakter“. Güncelleme öncesinde sadece 30 adet gönderebildiğimiz medya sayısı ise artık 100 adet medya gönderimine kadar gerçekleşebilecek.

Facebook Kullanıcı Sayısı 2 Milyara Ulaştı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu