Sosyal Medya

Instagram Hikaye Gönderiminde Yenilik!

Avrupa'da Instagram ve Facebook için reklamsız abonelik planlarını başladı. İşte detaylar!

Meta’nın sahibi olduğu sosyal medya platformu Instagram, tıpkı Instagram Stories’de olduğu gibi kullanıcıların Reels’lerine şarkı sözleri eklemelerine olanak tanıyan bir özelliği kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Gelin detaylara bakalım.

Instagram Hikaye Gönderiminde Markalara Yenilik!

Instagram başkanı Adam Mosseri, güncellemeyi Threads üzerinden duyurdu. Takımlarının, kullanıcıların videolarına şarkı sözlerini sıklıkla manuel olarak eklediklerini fark ettiğini söyledi. Duyuruda bu özelliğin kullanıcılara yardımcı olacağını ve kendilerini ifade etmelerini kolaylaştıracağını umduklarını belirtti. Ayrıca şirketin şu anda Reels için daha fazla özellik üzerinde çalıştığını da sözlerine ekledi.

instagram-hikaye

Instagram Reel düzenlerken videoya şarkı sözleri eklemek istiyorsanız önce müzik simgesine dokunmanız ve ardından bir şarkı seçmeniz gerekir. Şarkı sözlerini eklemek istediğiniz şarkıya karar verdikten sonra sola kaydırarak şarkı sözlerini ekleyebilirsiniz. Bu, bir süredir Hikayelere şarkı sözleri eklememize olanak tanıyan Instagram Stories’deki Müzik özelliğine benzer şekilde çalışıyor olacak.

Realme GT 5 Pro’nun Kamera Sensörü Bildirildi !

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu