Sosyal Medya

Instagram Yeni Özellikleri Test Ediyor!

Instagram başkanı platformun yeni özelliğinin test edildiğini, ancak bunun için kesin bir tarih veremeyeceğini söylüyor. İşte detaylar!

Popüler sosyal medya uygulaması Instagram yeni özellikleri son zamanlarda sık sık kullanıcısına sunuyor. Uygulama şimdide kullanıcıların arkadaşlarını gönderilere katkıda bulunmaya davet etmelerine olanak tanıyan ortak çalışmaya dayalı bir gönderi özelliğini test ediyor.

Instagram Yeni Özellikleri Test Ediyor!

Instagram’ın günümüzdeki başkanı ve eski Facebook yöneticisi Adam Mosseri, platformun yeni özelliği test ettiğini ancak bunun için kesin bir tarih veremeyeceğini söylüyor. Mosseri’ye göre bu özellik, kullanıcıların arkadaşlarını Instagram’daki ortak paylaşımlı gönderilerine ekleme yapmaya davet etmeleri için imkan tanıyacak.

instagram-yeni-ozellik

Başkan Mosseri, paylaştığı Threads gönderisinde şunları söyledi: “Bir gönderi yayınlamadan önce, takipçilerinizin fotoğraf ve/veya video gönderme özelliğini açabileceksiniz; bunları gönderiye eklemeyi onaylayabilme şansınız olacak. ” Bahsi geçen test özelliğinin görselinde, atlıkarınca gönderisinin sol alt köşesinde ‘Gönderiye ekle’ düğmesi görülüyor. Kullanıcının arkadaşları düğmeye dokunabilir ve gönderiye katkılarını gönderebilir.

Elon Musk X’te Bazı Yeni Özellikleri Deniyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu