Kültür Sanat

Matthew Perry Evinde Ölü Bulundu!

Friends dizisindeki "Chandler Bing" rolüyle gönüllerde taht kuran ve çok sevilen Matthew Perry vefat etti. İşte detaylar!

Friends dizisi ile tanınan ve “Chandler Bing” karakterine hayat veren Matthew Perry, 54 yaşında hayatını kaybetti. Ünlü aktörün ölüm haberi Los Angeles Polis Departmanı tarafından resmi olarak açıklandı.

“Matthew Perry’nin komedi dehasının etkisi tüm dünyaya yayıldı ve mirası pek çok kişinin kalbinde yaşamaya devam edecek…”

Ölüm haberini ilk olarak yayınlayan magazin sitesi TMZ‘ye göre aktörün ölüm nedeninin boğulma olduğu düşünüldüğü söylenmekte. Geçtiğimiz gün ünlü oyuncu Perry kendi evindeki jakuzide asistanı tarafından ölü olarak bulundu. Olayı anlatışına göre eve geldiğinde oyuncunun herhangi bir tepki vermediğini gören asistan, kalp durması ihbarı ile eve ambulans çağırdığı aktarıldı.

matthew-perry

Ancak resmi ölüm nedeni resmi olarak açıklanmadı. Geçtiğimiz yıl Perry, “F-riends, Lovers, and the Big Terrible Thing” adıyla yayınlamış olduğu kitapta, geçmişte atlatmak için yoğun çaba sarf ettiği uzun süreli uyuşturucu ve alkol bağımlılığıyla ilgili sürecini oldukça dürüst ve detaylarıyla anlatmıştı. Bu nedenle TMZ kaynakları ilk akla gelebilecek ölüm nedeni olan sebebi egale etmek adına olay yerinde uyuşturucuya rastlanmadığının bilgisinin altını çiziyor.

matthew-perry

Soruşturmanın bitimi ve incelemeler tamamlandığında resmi olarak sebebi öğrenebileceğiz. Warner Bros. şirketinin televizyon departmanı, ünlü oyuncu için şu metni yayınlayarak üzüntülerini dile getirdi:

“Sevgili dostumuz Matthew Perry’nin vefatıyla yıkıldık. Matthew inanılmaz yetenekli bir aktördü ve Warner Bros. ailesinin ayrılmaz bir parçasıydı. Komedi dehasının etkisi tüm dünyaya yayıldı ve mirası pek çok kişinin kalbinde yaşamaya devam edecek…”

matthew-perry
Oyuncunun ekip arkadaşları ile son kez bir araya geldiği “Friends: The Reunion”dan bir kare.

Realme GT 5 Pro’nun Kalbi Belli Oldu!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu