Donanım ve Elektronik

Samsung Sadakat Programını Tanıttı!

Samsung Galaxy yeni programını tanıttı. Gelin yakından inceleyelim!

Teknoloji şirketi Samsung, şimdilik Hindistan’daki müşteriler için yeni bir “değişim” sadakat programını duyurdu. Bu özel program, mevcut Samsung Galaxy akıllı telefon kullanıcılarına uygun fiyat avantajları sunarak onları cihazlarını yenilemeye davet etmek üzere tasarlandı. Bu plan kapsamında, kullanıcılar 2020 öncesi Galaxy telefonlarından en yeni Galaxy A serisi 5G’ye yükseltme şansı bulacak.

Samsung Sadakat Programını Tanıttı!

Samsung, Pazartesi günü basın yoluyla, yeni Galaxy A serisi telefonlara yükseltme yapmak isteyen müşteriler için yeni bir “Harika Sürüme Yükseltme” sadakat programının duyurusunu gerçekleştirdi. Bu plan kapsamında kullanıcılar, 2020 öncesi Galaxy cihazlarını en yeni Galaxy A54 5G , Galaxy A34 5G , Galaxy A23 5G ve Galaxy A14 5G’ye yükseltebilecek.

samsung-sadakat

Tüm bunların yanı sıra akıllı telefonlarını yükselten kullanıcılar, ücretsiz Samsung Care+ Ekran koruma paketine ve para iadesine sahip olacaklar. Hindistanlı kullanıcılar, eski cihazlarındaki My Galaxy Uygulamasında bir kod oluşturarak tekliften yararlanabilecekleri aktarıldı. Kampanya ile akıllı cihazlar neredeyse yarı fiyatına alınabilir oluyor. Şimdilik başka ülkelerde sadakat programı olacak mı bilemiyoruz.

Instagram Yeni Özellikleri Test Ediyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu