EğlencePC Oyunları

Far Cry 6 Bir Süreliğine Ücretsiz Olacak!

Far Cry 6’nın kısa süreliğine ücretsiz olacağı duyuruldu.

Far Cry 6 Bir Süreliğine Ücretsiz Olacak! İşte detaylar.

Ubisoft bugünün erken saatlerinde yaptığı açıklamada Far Cry 6 adlı nişancı savaş oyununun 16 Şubat Perşembe gününden 20 Şubat Pazar gününe kadar oyunculara ücretsiz olarak sunulacağını açıkladı. Oyunun tamamını test etme imkanını oyun severlere sunuyorken, tam sürümünü satın almak isteyenlere de uygun fiyat imkanı sağlayacağını belirttiler.

Far Cry6 açıklanan tarihler aralığında Pc, Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5 gibi platformlardan ücretsiz bir şekilde indirmeye müsait olacak. Ücretsiz deneme sürecinde kullanıcılar oyunu tek oyunculu modda yada co-op şekilde deneyimleyebilme imkanı bulacaklar.

Far Cry 6 konusu nedir?

Ubisoft Toronto tarafından geliştirilmiş olan aksiyon-macera türünde birinci şahıs nişancı video oyunu olarak adından söz ettiren bu oyun, oğlu Diego’yu kendi kurallarına göre yetiştiren Anton Castillo tarafından diktatörlükle yönetilen hayali bir Karayip Adasında geçmekte. Far Cry 6, önceki Far Cry oyunlarının devamı niteliğinde olduğunu belirtmekte fayda var.

Far Cry6
Far Cry6

Oyun severlerin keyfini yerine getirecek!

Oyun geliştirici şirket geçtiğimiz yıl mart ve ağustos aylarında 2 defa ücretsiz deneme fırsatını oyun severlere tanımıştı. Far Cry 6’nın yeni ücretsiz sürümüne sahip olacak kullanıcılar Rambo: All the Blood ve Stranger Things ‘den ilham alan çapraz görevlere ulaşım imkânı buluyor olacak. Bunun yanı sıra kooperatif desteği kullanarak arkadaşlarınız ile oynayabilir ve White Lotus keskin nişancı tüfeğine sahip olma şansını yakalayabileceksiniz.

Ayrıca 4 gün boyunca elde ettikleri tüm başarıları kaydetme ve promosyon indirimlerle sürümü satın almaları halinde başarıları taşıma imkânı tanınıyor olması da bonus denilebilir. Şirket ücretsiz deneme sürümü ile daha fazla oyuncuya hitap etmeyi hedeflediğini takipçilerine aktardı.

Peki sistem gereksinimleri nelerdir?

İşletim sistemi olarak Windows 10’a sahip olmanız gerekiyor. İşlemci yönünden ise: AMD Ryzen 3 1200 – 3.1 GHz / Intel i5-4460 – 3.2 GHz bulunmalı. Ekran Kartı desteği: AMD RX 460 (4 GB) / NVIDIA GTX 960 (4 GB) ve bellek 8 GB isteniyor. Depolama alanı ise 60 GB olmalı.

Far Cry 6 önerilen sistem gereksinimleri ise şu şekilde, “İşletim Sistem: Windows 10, İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X (3.8 GHz) / Intel i7-7700 (3.6 GHz) veya üstü, Ekran Kartı: AMD RX VEGA64 (8 GB) / NVIDIA GTX 1080 (8 GB) veya üstü, Bellek: 16 GB, Depolama: 60 GB (+37 GB alan)” olarak belirtilebilir.

“Star Wars Jedi Survivor 28 Nisan’a ertelendi!”

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu