PC Oyunları

Star Wars Jedi Survivor 28 Nisan’a ertelendi!

Star Wars Jedi Survivor oyununun çıkış tarihi 28 Nisan'a ertelendi!

Star Wars Jedi Survivor 28 Nisan’a ertelendi! İşte detaylar…

Respawn, oyunu daha iyi bir şekilde sunmak için fazladan altı hafta kullanacağını açıkladı. Star Wars hayranlarının, yapılan açıklamaya göre Cal Kestis’in hikayesinin bir sonraki bölümünü oynamak için fazladan bir buçuk ay beklemesi gerekiyor. Salı öğleden sonra Electronic Arts ve Respawn Entertainment , Star Wars Jedi Survivor’ın 28 Nisan’a ertelendiğini resmi olarak duyurdu. Oyunun daha önce 17 Mart’ta çıkması planlanıyordu ve resmi çıkış tarihi olarak 17 Mart duyurulmuştu.

Star Wars Jedi Survivor
Star Wars Jedi Survivor

Star Wars Jedi Survivor ertelendi!

Respawn Twitter üzerinden “Ekibin oyunda her zamanki kalite seviyesini tutturması üzerine, takıma ihtiyaç duyduğu zamanın sağlanması ve hayranlarımızın hak ettiği görsel zevk seviyesine ulaşması için yayın programımıza altı önemli hafta ekledik. Star Wars Jedi Survivor geçmişte belirtilen tarih yerine 28 Nisan’da global olarak yayınlanacaktır. ” şeklinde bir açıklama yayınladı.

Stüdyo, ekstra zamanı hataları düzeltmek ve performansı, oyun içi tutarlılığı ve oyuncu deneyimini iyileştirmek için oyunu parlatmak üzere kullanacağını belirtiyor. Aynı zamanda bu gecikme, Star Wars Jedi: Survivor’ın Dead Island 2 ile aynı gün geleceği anlamına gelmekte. Eğer şirket yine oyunlar için bir son dakika gecikmesi yaşamazsa böyle olacağını belirtelim.

Star Wars Jedi: Survivor , Fallen Order hikayesinde olan olayların beş yıl sonrasını konu alıyor ve daha yaşlı, daha sert bir Cal Kestis’i içerecek. Respawn, oyunun Star Wars galaksisinde oyuncuların keşfetmesi için yeni dünyalar sunacağına söz veriyor. Artık bir Jedi Şövalyesi olan Cal’ın cephaneliğinde Galaktik İmparatorluk’u alt etmek için yeni beceriler ve silahlar da bulunacak.

 

Apex Legends Mobile 8 ayın sonunda kapanıyor!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu