Eğlence

Gran Turismo 7’ye VR Modu!

Gran Turismo 7'ye VR modu yayınlandı.

Gran Turismo 7’ye VR Modu! İşte detaylar.

PlayStation’ın popüler yarış oyunu Gran Turismo, 1.29 güncellemesini geçtiğimiz gün geldi. Güncelleme, PS5 için sanal gerçeklik (VR) modun yanı sıra birçok yeni özelliği de beraberinde getirdi. Polyphony Digital, 1.29 güncellemesinin bir parçası olarak Gran Turismo 7’ye yeni içeriklerin geleceğini oyun severlere duyurdu. Son güncelleme, PlayStation 5 kullanıcıları için sanal gerçeklik modu ile birlikte yeni modlar, yeni arabalar ve fazlasını getiriyor olacak.

Gran Turismo 7’ye VR Modu!

Yeni gelen güncellemeyle birlikte, GT7, PS VR2’nin yeni nesil özelliklerinden tam olarak faydalanabiliyor olacak. PS VR2 sahibi PS5 oyuncuları, garajlarından veya diğer oyun içi otomobil bayilerinden özel VR Showroom adında yeni bir alana erişebilme olanağına da sahip olacak.gran turismo 7

Oyuncular, özel olarak optimize edilmiş HDR ton eşlemesini görebilir ve ekrana bakılan alanları işleyen yeni göz takibi özelliğini kullanabilir bir şekilde oyunu oynayabilecek. Buna ek olarak, dinamik 3 boyutlu ses ile daha sürükleyici deneyim sunacağı oldukça aşikâr.

Gelen güncelleme ile, oyuncuların Sophy ile birlikte yarışacakları sınırlı süreli modu da kullanılabilir olacak. Mod Mart ayı sonuna kadar açık tutulacak ve oyuncular dört tur seride GT Sophy’e karşı karşıya mücadele edecekler. Oyuncular ayrıca yenilmesi neredeyse imkânsız denilen yapay zekayla birebir modda da mücadele edecekler. Yalnız bu mod, PlayStation 5 kullanıcılarına açılacağını da belirtmekte fayda var.

Öne çıkan pistlerin de görsel olarak yenilenmiş hali bu güncelleme ile, yeni arabalar da getiriyor olacak. Honda RA272 ’65, Italdesign Exeneo Vision Gran Turismo Street and Off-Road Mode, Citroën DS 21 Pallas ’70 ve Porsche 911 Carrera RS (901) ’73 bu arabalara örnek.

Far Cry 6 Bir Süreliğine Ücretsiz Olacak!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu