İnternet

Google One Gemini ile 100 Milyon Aboneyi Geçti!

Kullanıcılar Google One aboneliği aracılığıyla Gmail, Dokümanlar ve pek çok uygulamada Gemini'den yararlanabilecekler.

Teknoloji yazılım ve geliştirme şirketi Google One Gemini’yi hayata geçirdi. Gmail , Google Fotoğraflar, Drive ve daha fazlasında ekstra bulut depolama alanı sağlayan hepsi bir arada abonelik hizmeti olan Google One, yakın zamanda 100 milyon aboneyi geçti.

Google One Gemini’ye kullanıcılardan mükemmel bir hoş geldin!

Teknoloji devinin, en güçlü temel modeli Gemini Ultra tarafından desteklenen yapay zeka (AI) asistanı Gemini Advanced’ten yalnızca bir gün sonra oldu. Abonelik planı Google One ile birlikte sunulacak şekilde tasarlanmış. Bu durum abone sayısına oldukça katkı sağladı desek yanlış olmayacaktır. Şirket Ceo’su durum ile ilgili şu sözleri aktardı,

google-one-gemini

100 milyon Google One abonesini geçtik! Gemini Advanced gibi yapay zeka özellikleri sunan yeni Yapay Zeka Premium Planımızla bu ivmeyi daha da artırmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.“. Sözlerine Dokümanlar ve Google One aboneliğinin parçası olan diğer hizmetlerin de yapay zeka tabanlı özelliklere sahip olacağın ekleyerek son verdi. Başarının etkisi, şirketin YouTube ücretli abonelikleriyle karşılaştırıldığında daha da can alıcı bir hal alıyor. Gemini Advanced, iki aylık ücretsiz deneme sürümüyle başlayarak ayda 19,99 dolar karşılığında kullanılabilecek.

Vivo V30 Pro Görüldü İddiası!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu