Donanım ve Elektronik

Vivo V30 Pro Görüldü İddiası!

Vivo V30 Pro, Geekbench'te çekirdek testinde görüldüğü iddia edildi. İşte detaylar!

Teknoloji şirketi Vivo‘nun, yeni cihazı Vivo V30 Pro’nun Lansman tarihi henüz açıklanmadı. Ancak yakın tarihli bir Geekbench listesi cihazın temel özelliklerine dair bir bakış atmamızı sağladı. Gelin birlikte inceleyelim…

Vivo V30 Pro’dan neler sunuyor?

Vivo şirketinin yakında çıkacağı düşünülen akıllı telefonu Geekbench’te V2319 model numarasıyla ortaya çıktı. Vivo V30 Pro isimli modele ait olduğu düşünülen cihazın listesine göre içinde ‘k6895v1_64’ kod adlı bir yonga seti yer alıyor. Bahsi geçen set 3,10 GHz saat hızına sahip birinci sınıf CPU çekirdeği, 3,00 GHz sınırına sahip üç çekirdek ve 2,00 GHz hızına sahip dört çekirdekten oluşan üç kümeli bir mimariye sahip olarak görülmekte.

vivo-v30-pro

Bu CPU frekansı MediaTek Dimensity 8200 SoC ile eşleşmekte demek yanlış olmayacaktır. Listeye göre 12 GB RAM’e sahip olduğu görülüyor. Yayınlanan çekirdek testi raporuna göre Vivo V30 Pro’nun tek çekirdekte 1.045 puan, çok çekirdekte ise 3.637 puan almış. Aslında sözü edilen cihazın Vivo S18 Pro’nun yeniden markalanmış bir versiyonu olarak geleceği de konuşulmakta.

Buna da değinmiş olalım. Vivo S18 Pro’un özelliklerine baktığımızda, 120 Hz yenileme hızı sahip 6,78 inç full-HD+ AMOLED bulunduğunu görüyoruz. Kalbinde MediaTek Dimensity 9200+ SoC yer alıyor. İki adet 50 megapiksel ana kamera ve bir 12 megapiksel telefoto kameradan oluşan üçlü bir arka kamera kurulumuna sahipti. Cihaz hakkında söyleyebileceklerimiz şimdilik bunlarla sınırlı. Gelişmeler için bizi takip etmeyi unutmayın!

”  OnePlus Ace 3 Pro’nun Özellikleri Raporlandı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu