Donanım ve Elektronik

OnePlus Ace 3 Pro’nun Özellikleri Raporlandı!

OnePlus Ace 3 Pro'nun teknik kısmında kullanıcıları neler bekliyor? Gelin birlikte bakalım...

Teknoloji şirketi OnePlus Ace 3 Pro’nun yakında piyasaya çıkacağı öngörülüyor. Şirket henüz resmi bir açıklama yapmadı ancak temel özelliklerini, bir teknoloji ihbarcısı sızdırdı. Peki özellikleri neler? İşte detaylar!

OnePlus Ace 3 Pro

Sızıntıyı gerçekleştiren kaynak Çinli bir teknoloji bloğunda cihazın temel özelliklerini raporladı. Kaynağa  göre cihazın tam kalbinde Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 3 SoC’i yer alacak. Ek olarak cihazın 24 GB LPDDR5x RAM ve 1 TB UFS 4.0 depolama alanına sahip olacağı da iddiaları arasında yerini alıyor. Cihazın ekran kısmında 6,78 inç OLED beklenirken panelin 1,5K çözünürlük ve 120Hz yenileme hızına sahip olduğu detayına da raporunda yer vermiş. Cihazın kutusundan Android 14 tabanlı ColorOS 14’ü ile çalışır halde çıkacağı ise bir diğer söylem.

oneplus-ace-3-pro

Bir önceki modeli için Çin’de 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanına ile 2.999 CNY (12.798,95 Türk Lirası) fiyat etiketiyle piyasaya çıkarılmıştı ve yalnızca Çin Pazarına çıkartılmıştı. Gelecek yükseltmelerin tahmini için bir önceki aile üyesinin temel özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse; 120Hz yenileme hızına sahip 6,74 inç full-HD+  AMOLED ekran bulunmakta. 24 GB’a kadar RAM ve 1 TB’a kadar depolama alanıyla eşleştirilmiş 4nm Snapdragon 8 Gen 2 SoC tarafından desteklenmekteydi.

Vivo V30, teknik özellikleri neler? İşte detaylar!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu