İnternet

Google Arama Özelliğine Premium Geliyor!

Google yakın dönemde Arama hizmetine Premium bir seçenek eklemeyeceği aktarıldı. Bu özellik ile gelişmiş yapay zekâ özelliklerine sahip olunabilecek. İşte detaylar!

Pek çok şirket yapay zekâ özelliklerine inanılmaz yatırımlar yapmakta. Kullanıcıların pek çoğunun artık günlük hayatına dahil olmuş durumda. Ücretsiz bir kullanım planıyla şirketlerin bu yatırımları sunması mümkün değil. Bu yüzden devreye Premium abonelik seçeneği giriyor.

Google Arama yeni özellikleri ücretli sunulacak!

Arama motorlarının kralı konumunda olan Google, kurulduğu günden bu yana  hizmetini ücretsiz olarak kullanıcılarına sunmaktaydı. Aralıklı olarak karşılaştığımız ücretli Google Arama özelliği iddiaları artık gerçekleşiyor. Şimdilerde aktarılanlara göre teknoloji şirketi Google yapay zekayı arama motoruna entegre edecek. Firmaya yakın kaynakların verdiği bilgilere göre yapay zekâ özellikleriyle desteklenmiş Premium bir arama hizmeti gelmesi muhtemel görülüyor.

google-arama

Google Gemini platformundan destek alacak Premium abonelik böylece firmanın yeni bir gelir modeli oluşturmasına ortam hazırlayabilecek. Premium aboneliğin ayrıca reklam gösteriminde bulunacağı da belirtmekte fayda var. Yeni Premium hizmet ile ilgili Google I/O konferansında ilk bilgilerin aktarılacağı düşünülüyor.

OnePlus Nord CE4 Tanıtıldı!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu