Donanım ve Elektronik

SAMSUNG Galaxy S24 FE, Erken Gelebilir!

Şirketin tedarikçisi Galaxy S24 FE için ekran sürücüsü çiplerinin seri üretimine başladığı bilgisi sızdırıldı. İşte detaylar!

Teknoloji şirketi Samsung‘un bazı üst düzey modellerinin daha uygun fiyatlı versiyonları olan FE (Fan Edition) modelleri kullanıcılar tarafından yoğun talep görüyor. Galaxy S24 FE ile ilgiline zaman geleceği hakkında henüz bir bilgi bulunmuyordu.

Samsung Galaxy S24 FE bu yaz geliyor mu?

Koreli teknoloji haber sitesi The Elec’in yayınladığı bir habere göre Koreli teknoloji devi Samsung’un tedarikçisi, Galaxy S24 FE için ekran sürücüsü çiplerinin seri üretimine başladığı aktarıldı. Haberde görebileceğimiz en büyük iddia ise cihazın bu yaz görücüye çıkacak olması diyebiliriz. Bahsi geçen iddia doğruysa, S23 FE modelinin henüz bir yılı dolmadan yerine S24 FE gelecek diyebiliriz.

galaxy-s24-fe
Galaxy S23 FE yeni model için temsilen konulmuştur.

Tüm bunların yanı sıra gelecek olan akıllı telefon Galaxy S24FE hakkında çok fazla bilgi henüz yayınlanmadı ya da sızıntıyla karşılaşılmadı. Sadece daha önce yayınlanan bir iddiaya göre cihazın tam kalbinde Snapdragon 8 Gen 3 ve Exynos 2400’ü birlikte yer alabilir. Eğer bu iddia gerçekleşirse bir önceki modellere göre ciddi performans ve pil ömrü kazanımları elde edebilir.

Google Arama Özelliğine Premium Geliyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu