Donanım ve Elektronik

iQOO Z9 Turbo, Geekbench’te Listelendi!

Çin'de piyasaya sürülecek iQOO'nun yeni serisi 24 Nisan'da geliyor. iQOO Z9 Turbo, yakın bir zamanda Geekbench'te listelendi. Peki özellikleri neler? İşte detaylar!

Teknoloji şirketi iQOO, iQOO Z9x, iQOO Z9 ve iQOO Z9 Turbo’dan oluşacak yeni serisi Z9’u 24 Nisan’da Çin’de kullanıcıların beğenisin sunulacak. Lansman öncesi akıllı cep telefonu Geekbench’te listelendi. Listede cihazın önemli özellikleri ortaya çıkmış oldu.

iQOO Z9 Turbo teknik özellikleri

Geekbench’te V2352A model numarasıyla listelenen iQOO Z9 Turbo adındaki yeni akıllı cep telefonu, tek çekirdekli ve çok çekirdekli testlerde sırasıyla 1975 ve 5208 puan aldığı görüldü. Listede yer alan bilgilere göre cihazın tam kalbinde Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 işlemci bulunacak. Ayrıca 16 GB RAM’e sahip olacak ve kutudan çıkar çıkmaz Android 14’ü çalıştıracağını da söyleyebilmek mümkün.

iqoo-z9-turbo

Daha önce şirket resmi olarak, iQOO Z9Turbo’nun 6.000mAh bataryaya sahip olacağını doğrulamıştı. Şimdilik cihazın diğer özellikleri tamamıyla kesinleşmemiş olsa da geçen hafta 3C sertifikası da, cihazın 80W hızlı şarjı destekleyeceğini ortaya çıkarmıştı. Cihaz çıkmadan önce daha fazla bilgi geleceğini söyleyebiliriz ancak şimdilik söyleyeceklerimiz bu kadar.

SAMSUNG Galaxy S24 FE, Erken Gelebilir!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu