Dijital Platformlar

Spotify Wrapped 2022 ne zaman açıklanacak?

Spotify Wrapped 2022 nedir? Bu yıl ne zaman yayınlanacak?

Spotify Wrapped 2022 ne zaman yayınlanacak? Spotify Wrapped nedir?

Spotify Wrapped 2022 nedir? Müzik dinleyicilerinin ortak noktası haline gelen, popüler müzik uygulaması Spotify, her yıl düzenli yıl sonuna doğru müzik alışkanlıklarınızı özetleyen bir rapor hazırlıyor. Peki bu yıl Spotify Wrapped ne zaman yayınlanacak? İşte detayları.

Spotify Wrapped 2022
Spotify Wrapped 2022

Spotify her yıl en çok dinlediğimiz müzikler hakkında bize bir yıl sonu bildiriminde bulunuyor. Yayınlandığı yılın, en çok dinlenen müzikleri, popüler müzik türleri, sizin yıl içinde dinlemiş olduğunuz müzikler hakkında kısa bir yıl sonu raporu açıklamakta. Peki bu yıl “En çok ne dinledik? Ülkemizde en popüler tür ne oldu? Dünya listelerinde uygulama kullanıcıları en çok hangi türü ya da şarkıcıları dinledi ?” sonuçlarını görebileceğimiz Wrapped  ne zaman yayınlanacak?

Spotify Wrapped 2022 ne zaman açıklanacak?

2022 tarihli Wrapped’ ın henüz ne zaman açıklanacağı belli değil, herhangi bir tarih verilmedi. Fakat Spotify, Wrapped sayfasını kullanıma açarak ” Wrapped 2022 geliyor” açıklamasıyla güncellemede bulundu. Şu an için kullanıcılar linke tıkladığı zaman 2021 yılının özeti ile karşılaşmakta. Yani henüz şu an için 2022 yayınlanma tarihi ya da açıklanmış bir özet çıkmıyor. Bu yıl tahmini olarak resmi bir açıklama olmasa da 5-10 Aralık tarihleri arasında listenin açıklanabileceği öne sürülmekte.

Spotify Wrapped 2022 içeriğinde neler var ?

Spotify, kullanıcıları için bu raporda “En popüler şarkıcıları, en popüler şarkıları, spotify kullanıcı sürenizi, keşfedilen yeni kullanıcıların sayısını, en popüler müzik türlerini” sizin bilginize sunmakta.

Spotify hesabına giriş yapıldıktan sonra Wrapped adresine gitmeniz bu rapora ulaşmanızı sağlayacaktır. Şu an için sadece 2021 verilerinizi görebilirsiniz ancak yapılacak olan güncelleme sonucunda 2022 verilerine ulaşabileceksiniz. Tüm istatistiklerin yanı sıra müzik zevkleriyle ilgili pek çok detaya bu sayfada yer verilecek.

Spotify ”Sesli Tepki Verme” Özelliğini Test Ediyor!

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu