Dijital Platformlar

Netflix Black Mirror’un 6.Sezon ilk Fragmanı Yayınlandı!

Netflix Black Mirror dizisinin yeni sezon fragmanı ardından, yıldızlar geçidi yaşanacağı anlaşılıyor.

Netflix Black Mirror’ın 6.Sezon ilk Fragmanı Yayınlandı! İşte detaylar.

Popüler dizi ve film platformu olan Netflix‘in çok sevilen dizisi Black Mirror’a ait 6. sezon ilk fragmanı yayınlandı. Netflix Black Mirror dizisinin merakla beklenen yeni sezonunun ilk fragmanını takipçilerinin beğenisine sundu. Dizinin 6. sezonunda izleyicilerin karşısına Aaron Paul, Salma Hayek ve Kate Mara gibi yıldız isimlerin çıkacak olması heyecan uyandırmaya başladı. Netflix platformu tarafından yapılan açıklamada, dizinin yeni sezonunun “şimdiye kadarki en tahmin edilemez” sezonu olacağını aktarıyor. Şirket bu iddiasının temeli hakkında bilgi vermezken, dizinin yaratıcısı Charlie Brooker’ın açıklaması bazı ipuçları vermekte.

Netflix Black Mirror’un 6.Sezon Fragmanına ilk Bakış!

Dizinin yaratıcısı Charlie Brooker’ın Netflix’in Tudum sitesinde paylaşılan açıklamasında şu ifadelere yer vermiş: “Kısmen bir meydan okuma olarak ve kısmen de hem benim hem de izleyici için her şeyi taze tutmak için, bu sezona, ne bekleyeceğime dair kendi temel varsayımlarımdan bazılarını kasten alt üst ederek başladım. Sonuç olarak, bu sefer, daha tanıdık Black Mirror mecazlarının yanı sıra, ‘bir Black Mirror bölümü’nün parametrelerini genişletmek için daha önce dizinin asla yapmayacağına yemin ettiğim bazıları da dahil olmak üzere birkaç yeni öğeye sahibiz. Hikayelerin tümü, baştan sona ton olarak hala Black Mirror’dır. Ancak bazı çılgın dalgalanmalar ve her zamankinden daha fazla çeşitlilikle görülecek.

Netflix Black Mirror
Netflix Black Mirror 6. sezon

Popüler dizi ve film platformu Netflix Black Mirror’ın yeni sezonunda kaç bölümün olduğu konusunda şu an için herhangi bir bilgi paylaşmış değil. Dizinin 2019’da yayınlanan beşinci sezonunda yalnızca üç bölümden oluşmaktaydı. Variety’nin haberine göre, yeni sezonda bölüm sayısı daha fazla olması bekleniyor. Yeni bölümler haziran ayında seyirci ile buluşacağını dipnot olarak ekleyelim.

Black Mirror dizisinin yeni sezonunun tam oyuncu kadrosu ise şu şekilde: Aaron Paul, Anjana Vasan, Annie Murphy, Auden Thornton, Ben Barnes, Clara Rugaard, Daniel Portman, Danny Ramirez, David Shields, Himesh Patel, John Hannah, Josh Hartnett, Kate Mara, Michael Cera, Monica Dolan, Myha’la Herrold, Paapa Essiedu, Rob Delaney, Rory Culkin, Salma Hayek Pinault, Samuel Blenkin ve Zazie Beetz.

TikTok Kullanıcıları 2023 Yılı Bitmeden AI ile Avatar Hazırlayabilecek!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu