Dijital Platformlar

Arayış’ın 1. Fragmanı Geldi! Disney+’ın yeni orijinal Türk dizisi!

Arayış Disney+’ın yeni orijinal Türk dizisi!

Arayış dizisi konusu ne? Arayış dizisi ne zaman başlayacak? İşte tüm detaylar haberimizde!

Dijital dizi ve film izleme platformu Disney+‘ın yeni Türk dizisinden ilk fragman yayınlandı. Arayış adını taşıyan yeni orijinal Türk dizisinin ilk tanıtım videosunu sosyal medya hesaplarından paylaşarak duyuruyu gerçekleştirdi. Platform kısa süre önce de dizden ilk fotoğrafları yayınlamıştı. Başrollerde Aslı Enver ve Mehmet Günsür’ün izleyicilerin karşısına çıkacağı dizinin yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor olacak. Özgün hikayesi ve senaryosu Nükhet Bıçakcı ve Özlem Yücel tarafından kaleme alan dizinin yönetmen koltuğunda ise ödüllü yönetmen Emin Alper oturmakta.

Arayış dizisi konusu ne? Arayış dizisi ne zaman başlayacak?

Dizinin konusuna gelirsek oldukça dikkat çekici bir senaryoya sahip dememiz mümkün. Aslı Enver’in ve Mehmet Günsür’ün rollerine dair ilk izlenimlerimizin oluşabileceği bu tanıtımda Tufan (Mehmet Günsür) karakterinin “Mutluluk bir ada, kulaç attıkça uzaklaşan, asla ulaşamadığımız bir ada” sözleri dikkat çekerken, Nisan’ın (Aslı Enver) “Acılarına karşılık vaat edilen bir cennet var, kalbine güven, orada bir yerde…” dediği çarpıcı sahneler oldukça merak uyandırmakta.

Arayış dizisi konusu ne? Arayış dizisi ne zaman başlayacak?

Aslı Enver ve Mehmet Günsür’ün başrollerini paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Defne Kayalar, Devin Özgür Çınar, Erol Babaoğlu, İpek Türktan, Erdem Şenocak, Begüm Akkaya, Şeyma Gökçe Cengiz, Onur Ünsal, Eylem Yıldız, Oral Özer, Ali Yoğurtçuoğlu gibi isimlerin de yer aldığını dipnot olarak ekleyelim. Dizinin hikayesi Disney+ platformu tarafından şu şekilde özetleniyor: “Metropol hayatına sıkışmış, hasta, mutsuz ve yolunu kaybetmiş bir ruh olan Nisan, beraber katıldıkları bir şifa seansının ardından ortadan kaybolan arkadaşının izini sürerken şaibeli bir tarikata ulaşır. Tüm şüphelerine karşın tarikatın vaadine kayıtsız kalamayan Nisan, gizemli bir adam olan Tufan’ın peşinden bilinmezliklerle dolu bir maceraya atılır.”

Disney+ Arayış dizisinin yayın tarihi konusunda henüz ne ay yapım ne de Disney+ herhangi  net bir bilgi vermiş açıklamış değil. Platform şu an için sadece dizinin “yakında” yayınlanacağını belirtmekte olduğunu belirterek sizin de ilk fragman sonrası görüşlerinizi yorumlarda belirtmenizi isteriz.

TRT Tabii uluslararası dijital platformu tanıtıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu