İnternetDijital Platformlar

Spotify 2024 Zaman Kapsülü Özelliği Nedir?

Spotify 2024 Zaman Kapsülü Özelliği Nedir? Yeni Zaman Kapsülü Özelliği!

Spotify 2024 Zaman Kapsülü Özelliği Nedir? “Yeni Zaman Kapsülü Özelliği” nasıl çalışır? İşte detaylar!

Spotify yeni zaman kapsülü özelliği ile bundan tam bir yıl sonra şimdiki müzik zevkinizi yeniden ziyaret etme fırsatı bulacaksınız. Spotify mevcut müzik zevkinizi yeniden görmek için yeni bir özellik tasarladı. Bu özellik yeni bir uygulama içi deneyim elde etmenizi sağlıyor. Spotify 2024’e hazır mısınız?

Spotify 2024 Zaman Kapsülü Özelliği Nedir?

Akış hizimetleri çarşamba günü kullanıcılar için 2024 yılında yeni bir deneyim elde edebilecekleri bir özelliği duyurdu. “Playlist in a Bottle” adlı yeni özelliği kullanmanız için uygulamanızın en son versiyonu yani güncel haline sahip olmanız gerekiyor. Sonrasında ana ekranınızda çıkacak zaman kapsülü özelliğini tercih etmeniz gerekiyor. Sonrasında kapsül biçiminizi tercih etmeniz gerekiyor. Kapsül seçenekleri arasında bir şişe, cep, küçük çanta ve bir de oyuncak ayı bulunuyor.

Özellik sonrasında size şarkılardan ilham alınan bir dizi istem sormakta. Örnek vermek gerekirse 2023’te hangi şarkıyı canlı dinlemek istersin gibi. Bu aşamalar bittikten sonra dijital kapsülünüz mühürleyip gönderiyorsunuz. Ayrıca bu etkinliği sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilmeniz adına  #playlistinbottle Hashtag’i ile kişiselleştirilmiş bir kartınız oluyor. Bu şekilde isterseniz sanal arkadaşlarınızla da paylaşabiliyorsunuz.

Ocak 2024 geldiği zaman size bir yıl önce ne dinlediğinizi ve şu an ki müzik zevkinizi hatırlatan kişiselleştirilmiş zaman kapsülünüze ulaşmış olacaksınız. Bu yeni özelik şu an Avusturya, Arjantin, Kanada, ABD, İtalya, Fransa, Almanya, Türkiye, Birleşik Krallık gibi ülkelerde hem premium hem de ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmakta.

31 Ocak son kapsül oluşturma tarihi olacak. Gelecek yıl grubunuzun sahip olduğu kapsüllerden sadece sizin olmaması adına, hadi kendi kapsülünüzü yaratın!

Netflix Canlı Yayın Tarihi Belli Oldu! 2023’te ilk Küresel Canlı Yayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu