İnternetDijital Platformlar

Netflix Canlı Yayın Tarihi Belli Oldu! 2023’te ilk Küresel Canlı Yayın!

Netflix Canlı Yayın Tarihi Belli Oldu! İlk Küresel Canlı Yayın!

Netflix Canlı Yayın Tarihi Belli Oldu! 2023’te ilk Küresel Canlı Yayın! Ne zaman yapılacak? İşte detaylar.

Dizi ve film sektöründe son zamanlarda inanılmaz bir etkileşim kazanan ve lider konumuna gelen Netflix, daha önce ilk defa bir canlı yayın yapacağını duyurmuştu. Bunun hakkında pek bir açıklama gelmemesine rağmen izleyici kitlesi üzerinde büyük bir heyecanlı bekleyiş başlamıştı. Youtube kanalı üzerinden artık detaylar açıklandı.

Açıklanan detaylar şu şekilde: Netflix, Chris Rock’ın “Chris Rock: Selective Outrage” adındaki şovunu canlı olarak yayınlayacağını duyurdu. 2023 yılının Mart ayında yapılacak bu yayının başrolü Chris Rock, son Oscar ödül töreninin sunuculuğunu üstlenmiş ve yaptığı bir şaka sonrası Will Smith’in attığı tokat sonrası çok konuşulmuştu. Belli bir dönem boyunca bu tokat üzerine sosyal medyada viral halini almıştı.

Netflix Canlı Yayın Tarihi Belli Oldu! İlk Küresel Canlı Yayın!

Chris Rock: Selective Outrage, 5 Mart 2023 tarihinde saat 06.00’da küresel olarak canlı yayınlanacak. Pek çok kullanıcının merak ettiği bir diğer konu ise “alt yazı olacak mı?”. Ancak Netflix bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Netflix‘ in komedi kategorisinden sorumlu başkan yardımcısı Robbie Praw, bu konuyla ilgili şunları dile getirdi, “Chris Rock bizim neslimizin en ikonik ve en önemli komedi sanatçılarından birisi. Tüm dünyanın canlı bir Chris Rock komedi etkinliğini deneyimleyeceği ve Platform tarihimizin bir parçası olacağı için çok heyecanlıyız. Bu meşaleyi onun taşıması bizim için onur ve mutluluk verici.“. Netflix canlı yayın’ı küresel olarak gerçekleşmesi bir ilk olacak.

Canlı yayın Youtube platformundan şu video aracılığı ile duyuruldu:

“Netflix ve HBO Max 2023 ‘te Altın Küre Yarışında!” ilgili yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu