Dijital Platformlar

Netflix Mobil Oyunlara Grand Theft Auto Geliyor!

Netflix Mobil Oyunlara gelecek üçleme ile ilgili detaylar neler? Ne zaman gelecek? Hepsinin cevabı haberimizde!

Dizi ve film yayıncı platformu Netflix‘in paylaşımına göre Rockstar Games’in üç ikonik GTA oyunu ” Netflix Mobil Oyunlar”a geliyor. Netflix aboneleri, 14 Aralık‘tan itibaren üçlemeye App Store, Google Play ve Netflix uygulaması aracılığıyla mobil cihazları üzerinden erişebilecek. İşte detaylar!

Netflix Mobil Oyunlara, Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas Geliyor!

Yapılan duyuruya göre kullanıcılar ön kayıt yaptırabilirler. Yeniden düzenlenen bu üç oyunun, mobil cihazlar için güncellendiği açıklandı. Konsol sürümü ile oldukça benzer olacak. Rockstar Games, GTA 6 için bir fragman yayınlayacağını açıklamıştı.

Netflix Mobil Oyunlar

Netflix’in oyun portföyüne bir Grand Theft Auto oyunu eklemek istediğini açıklamasının ardından platform yetkilileri, Take-Two Interactive ile, bir lisans anlaşması yoluyla kataloğu için bir GTA oyunu yayınlama planları konusunda görüşmelerde bulunmuştu. İlk olarak yeni bir mobil GTA oyunu olduğuna inanılan görüşmeler sonucunda, yeniden düzenlenen üçlemenin mobil cihazlara uygun hale getirilmiş versiyonun çıkışında hem fikir olunduğu açıklandı.

Netflix Mobil Oyunlar

Halihazırda yeniden düzenlenen ana GTA oyunlarının mobil sürümleri hem Android hem de iOS’ta mevcut durumdaydı. Ancak belli bir ücret karşılığında satın almanız gerekiyordu. Şimdi ise tüm Netflix aboneleri üç GTA oyununu ücretsiz olarak oynayabilecek.

Xiaomi 14 Ultra Kamera Bilgileri Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu