Donanım ve Elektronik

Poco F5 ve F5 Pro’nun Tanıtım Tarihi Belirlendi!

Poco F5 ve F5 Pro’nun tanıtım tarihi açıklandı, heyecanlı bekleyiş bitiyor.

Poco F5 ve F5 Pro’nun Tanıtım Tarihi Belirlendi! İşte detaylar.

Teknoloji üretim şirketlerinden Poco, F5 ve Poco F5 Pro hakkındaki sızıntı bilgiler bir süredir teknoloji haberleri arasında yerini almış durumdaydı. Geçtiğimiz aylarda F5 modelinin 6 Mayıs’ta tanıtılacağı iddia edilmiş olsa da, bu iddia gerçeği yansımamıştı. Xiaomi şirketi durumla ilgili bir açıklama yaparak hem F5’in hem de F5 Pro’yu 9 Mayıs’ta gözler önüne sereceğini açıkladı.

Poco F5 ve F5 Pro!

Akıllı cep telefonu şirketi Poco’dan şu an için F5 ve F5 Pro’nun özellikleri konusunda bir paylaşım ya da teknik özellikleri hakkında kesin bilgilendirmeler gelmiş değil. Fakat Qualcomm’un Hindistan ofisi, F5’in kalbinde Snapdragon 7 Plus Gen 2 işlemcinin bulunacağını daha önce duyurmuştu. Şirket, F5 modelinin Hindistan’da bu işlemciye sahip ilk telefon olacağını da belirtmekte fayda var.

Poco F5 ve F5 Pro

Poco şirketi ise F5’in tasarımı konusunda ufakta olsa bir ipucu verdi. Şirketin yapmış olduğu paylaşım ile, söylentilerdeki gibi telefonun arkasında üç kameranın bulunduğu doğrulanmış oldu. Poco’nun Hindistan ofisi tarafından yapılan paylaşımlarda F5 Pro’dan bahsedilmemesi ve sadece F5’in öne çıkarılması, şirketin Hindistan’da ilk olarak sadece F5’i piyasaya süreceğini düşüncesini de oluşturmuyor değil.

Poco F5 ve F5 Pro başka telefonların yeniden adlandırılmış versiyonları olduğunu eklemek daha doğru olacaktır. Poco F5’in Redmi Note 12 Turbo’nun, F5 Pro’nun ise Redmi K60’ın yeniden adlandırılmış modelleri olacağı söylentileri bulunmakta. Cihazlar hakkında fikir oluşturabilmek adına, Redmi Note 12 Turbo’nun kalbinde de Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 2 işlemci bulunuyordu ve Redmi K60’ta ise Snapdragon 8 Gen 1 işlemci mevcuttu.

DJI Mavic 3 Pro ile Üç Kamera Dönemi!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu