İnternetDijital Platformlar

Apple Music Replay 2022 Yayınlandı!

Apple Music Replay 2022 Yayınlandı! Apple Music Replay nedir? Bu yıl Apple Music kullanıcıları en çok ne dinledi?

Apple Music Replay 2022 Yayınlandı! Apple Music Replay nedir? Bu yıl Apple Music kullanıcıları en çok ne dinledi? İşte detaylar.

Apple Music Replay nedir?

Apple Music Replay, aynı Spotify’ ın kullanıcılarına sunduğu  Wrapped özelliği gibi Apple Music abonelerine sundukları ardımızda kalan bir yıl içerisinde en çok hangi şarkıları, sanatçıları, türleri ve albümleri dinlenildiği ile ilgili yapılan bir yıllık özet olarak karşımıza çıkıyor.

Apple Music Replay 2022 Yayınlandı!
Apple Music Replay 2022 Yayınlandı!

Apple Music hakkında”İlk kullanıma sunulduğunda Apple Music kullanıcıları tarafında heyecanla karşılanıp yoğun ilgi görmüştü. Bu yüzden kullanıcılarımızın memnuniyetini arttırmak üzere bu özelliği daha özel ve kişisel bir hale getirmeye çabalıyoruz.” açıklaması yapan Apple Music ve Beats’ ten sorumlu Başkan Yardımcısı Oliver Schusser, sözlerine devam ediyor ve “Kullanıcılarımızın geriye dönüp o anlamlı ve unutulmaz anları tekrar yaşayabilmesi çok heyecan verici ve eğlenceli” diye ekliyor.

Müzik ruhumuzu dinlendiren çoğu iyi, kötü, mutlu ya  da depresif anlarımızda hayatımıza eşlik ediyor. Anlarımıza şahit olup o anları unutulmaz kılabiliyor. Yani müzik bir noktada hayatımıza eşlikçi kendi jeneriğimiz olabiliyor. Peki Apple Music kullanıcıları bu yıl onların acılarına ya da sevinçlerine eşlik eden müzikleri nasıl görebilecekler?

Apple Music Replay 2022 Nasıl Görüntülenebilir?

Apple Music replay sayfasına giriş yaparak uygulamada kullandığınız Apple ID ile oturum açtıktan sonra öne çıkanlar videosunu oynattığınızda detaylara ulaşabilir ve bir yıl boyunca neler dinleyip hangi müzik türleri üzerine keşifler yaptığınızın istatistiklerini görebileceksiniz. Apple’ın açıklamalarına göre veriler tamamen kişisel olarak size özel hazırlanmış.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu