EğlencePC Oyunları

Tekken 8 ne zaman çıkacak? 2023 yılında mı çıkış yapacak ?

Tekken 8 ne zaman çıkış yapacak?

Tekken 8 ne zaman çıkacak? 2023 yılında mı çıkış yapacak ? Ne zaman piyasaya çıkacak?

Tekken 8 ne zaman çıkacak? 2023 yılında mı çıkış yapacak ? Oyun severlerin heyecanla beklediği, serinin sekizincisi olacak Tekken oyununu çıkış tarihi belli oldu mu ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar.

Tekken 8 ne zaman çıkacak? Oyuncu hakkında.
Tekken 8 ne zaman çıkacak? Oyuncu hakkında.

Oyun severlerin heyecanla beklediği serinin sekizinci olarak çıkacak Tekken 8 için geçtiğimiz aylarda bir tanıtım fragmanı yayınlanmıştı. Oyunun gelecek yıl çıkabileceği ile ilgili sinyaller verildi.

Oyunun geliştirici şirketi Bandai Namco, bir süre önce yatırımcı toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda yapılan soru-cevaplar ile ilgili bir kaynak (belge) paylaşıldı. Japon merkezli oyun geliştirici şirketin finansal verilerine göre 2023 yılında piyasaya sürülebilir. Ancak şirket oyunun hala yapım aşamasında olduğu ve geliştirme sürecinin devam ettiğini yayınlanması konusunda net bir tarih veremeyecekleri önümüzde ki yıl içerisinde Tekken 8’in yayınlama ihtimalinin olduğunu belirtti.

Tekken 8 ne zaman çıkacak? 2023 yılında oyun severler ile buluşabilir!

Şirket tarafından yayınlanan belgelerde bazı veriler ile ilgili paylaşımlarda bulunuldu ve Tekken 8’in çıkış tarihi hakkında da yapılan açıklamada ” Tekken 8’i 2023 veya sonrasında piyasaya sürme hedefiyle geliştirme çalışmalarına devam ediyoruz.” denildi.

Bu açıklamalar ve şirketin paylaştığı veriler ışığında Tekken 8 ‘in önümüzdeki yıl piyasaya sürülmesi yüksek bir ihtimal olarak görülüyor. Ancak konu hakkında yapılan açıklamalar incelendiği zaman oyun geliştirici şirket bile oyunun  ne zaman çıkacağı hakkında kesin bir fikri yok gibi görünüyor.

Serinin yedinci oyunu Tekken 7, 2014 yılında duyurulduktan sonra 2015 yılında atari salonlarına sonrasında ise konsollara servis edilmişti. Şu noktada Bandai Namco’nun Tekken 8’i oyun severler ile buluşturması için bir süre daha bekleteceğini öngörebiliriz. Şu an konu hakkında paylaşılan bilgiler bu kadar olsa da heyecan verici fragmana “Buradan” ulaşabilirsiniz!

Among Us Sanal Gerçeklik Modu Geliyor!

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu