EğlencePC Oyunları

Epic Games Ücretsiz Oyun Dağıtmaya Başlıyor! 15 Aralık Sonrası Günde 1 Oyun!

Epic Games Ücretsiz Oyun Dağıtmaya Başlıyor! 15 Aralık Sonrası Günde 1 Oyun Dağıtacak!

Epic Games her yıl yaptığı gibi bu yıl da ücretsiz olarak oyun dağıtacaklarını duyurdu. İşte detaylar.

Epic Store, dijital oyun mağazası bu yıl da yeni yıl hediyesi olarak oyun dağıtımına başlıyor. Bir çok kullanıcı hala Steam kullanıyor olsa da son zamanlarda dağıttığı ücretsiz oyunlar ile oyun severlerin kalbinde yerini edinmeyi başardı. Epic Games bu şekilde kullanıcı toplamaya çalışıyor ancak bunun bir strateji oluşu oyun severler tarafından olumsuz sonuçlanmıyor.

Epic Games oyun severlerin Noel Babası olmaya devam ediyor!

Şirket bu yıl da yeni yıl hediyelerini dağıtmaya başlıyor. İlk olarak değeri 279,99 TL olan Star Wars: Squadrons oyununu ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor. Oyuncular 1 Aralık 2022 tarihine kadar bu oyunları kütüphanelerine indirebilecekler.

Epic Games
Epic Games

Epic Games, önümüzdeki hafta içinde yayınlayacakları oyunlarını açıkladı. “Fort Triumph” ve “RPG in a Box” oyunları kullanıcıların ücretsiz bir şekilde kütüphanelerine indirmelerine olanak sağlayacak. Epic Games bir süredir oyunlarını ücretsiz yapmamaktaydı fakat tekrar depolarını oyun severlere açmaya ve pahalı popüler oyunlarını şu ana kadar yayınladıkları oyunlardan anladığımız kadarıyla sunmaya hazır görünüyor.

Şirketin bu tür hamleleri sonucu elbette ki kullanıcı sayıları artış gösterecektir. Şu an için kullanıcılar daha yüksek fiyatlı oyunların ücretsiz olarak sunulup sunulmayacağını merak ediyor. Heyecanlı bekleyişleri 2023 Ocak ayna kadar devam edecek. Açıklanan tarihler bu şekilde.

Epic Games oyunlarını kütüphaneme nasıl eklerim?

Oyunları ücretsiz olarak alabilmeniz için, öncelikli olarak bir Epic Store hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Epic Store’ a kayıt olmak çok kolay. Öncelikle Gmail ya da Facebook hesabıyla kayıt oluşturabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra arama kısmına oyun adını girerek çıkan oyuna tıklıyoruz. Karşınıza çıkan bilgi kısmının sağ alt köşesinde bulunan teklifleri görüntüle butonuna tıklıyoruz. Karşınıza sürüm seçenekleri çıktığı zaman ücretsiz yazana tıklayarak işlemi tamamlıyoruz ve artık oyun kütüphanemizde!

Tekken 8 ne zaman çıkacak? 2023 yılında mı çıkış yapacak ?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu