Dijital Platformlar

God of War Dizisi Geliyor! 2022 Yılının En Sevilen Macera Oyunu!

God of War Dizisi Geliyor! Amazon Prime Video Yayıncılığı Üstleniyor!

God of War Dizisi Geliyor! 2022 yılının en sevilen macera oyunu ola God of War dizisi çıkarılacak. İşte detaylar…

God of War dizisi bu yılın başlarında yapım aşamasında olarak aktarılmıştı ancak net bir duyuru gerçekleşmemişti. Geçtiğimiz gün yapılan açıklamalar sonucunda bu haber resmi olarak duyuruldu. God of War dizisi ortak yapımcılıkla piyasaya çıkarılacağı ve bu ortaklığın Amazon Prime Video, Sony Pictures ve PlayStation tarafından olduğu edinilen bilgiler arasında.

Oyunun bir seri olduğu oyun severler tarafından bilinmekte ve hangi yıl çıkarılan oyunun dizi için kullanılacağı  merak konusuydu. Dizinin 2018 yapımı olan bölümünün uyarlaması yapılacağı açıklandı. Yapımında yer alacak isimler ise The Wheel of Time’ın Showrunner’ı olan Rafe Judkins ve Iron Man ile tanınan Mark Fergus birlikteliği olarak aktarıldı. Dizinin yönetici yapımcısı ise oyunun yapımında kreatif direktörlüğünü üstlenen Cory Barlog olduğu elde edilen bilgiler arasında.

Amazon Studios Başkanı Vernon Sanders God of War ‘ın dizileşmesi ve Amazon Prime Video‘ nun üstlenmesi hakkında şunları dile getiriyor” Zengin hikaye anlatımı ve sürükleyici dünyalarıyla küresel müşterilerimizi büyüleyeceğine inandığımız ilgi çekici bir seri.”.

God of War Dizisi Geliyor! 2022 Yılının En Sevilen Macera Oyunu!

Dizinin çekimlerine başlandı. Konu ile ilgili Sony Pictures Başkanı Katherine Pope, “Bu güzel ve yürek burkan oyunu birinci sınıf bir aksiyon serisine uyarlamak için Amazon Studios’ ta bulunan arkadaşlarımız ve PlayStation Productions’ daki ortaklarımızla birlikte çalışmaktan çok gururlu ve heyecanlıyız.” diyor. Dizinin çekimine başlandığı açıklansa da şu an için herhangi bir kaynak paylaşılmamış.

Şimdilik dizi ile ilgili daha çok şey duymak için biraz daha zamana ihtiyaç olduğu açıkça görünüyor. Dizinin yapımında sergi aşaması için oyun severler heyecanlı olduklarını formlar üzerinden belirtiyorlar. Ne zaman çıkacağı için herhangi bir açıklama yapılmasa da bizde heyecanla bekliyoruz!

Netflix ve HBO Max 2023 ‘te Altın Küre Yarışında!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu