Kültür Sanat

Rick and Morty 7. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Rick and Morty'nin 7. sezonu 15 Ekim'de Adult Swim ve Max'te yayınlanacağı açıklandı. İşte detaylar!

Rick and Morty 7. sezon fragmanı yayınlandı. Alkolik bilim adamı ve onun ürkek torunundan oluşan dinamik ikilimiz için daha fazla çoklu evren atlamalı maceralar bizleri bekliyor. Bu sezonda bizi bekleyen bir diğer değişim ise karakterlerin seslendirme sanatçısının değişimi demek yanlış olmayacaktır. Gelin detaylara birlikte bakalım.

Rick and Morty 7. Sezonuyla Geliyor!

Rick and Morty’nin 7. sezonunun fragmanı yeni sezonda bizleri bekleyen pek çok maceranın yolda olduğunu bizlere gösteriyor. Alkol bağımlısı bilim adamının kötü niyetli alternatif versiyonunun tüm ailesini öldürdüğü 6. sezonun finalindeki Rick Prime olayının temeline bu sezon inecek gibiyiz. Rick Sanchez, namı diğer Rick C-137 şimdi ava başlayacak ve intikam almak için birçok boyutu keşfediyor olacak.

Rick and Morty 7. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Bu mücadelede Morty , Birdperson, Başkan Curtis ve Bay Poopybutthole’un da dahil olduğu bir ekip toplayıp savaşı başlatacak. Hikayenin nereye varacağı belli değil ama Rick’in kendisini bir bacağa dönüştürmesinden  tutun terapi seansına katılan hologramlı versiyonuna, robot hayaletlerin dahil olduğu sabırsızlıkla beklenecek pek çok ilginç sahne fragmanda heyecanlı bekleyişi dinç tutuyor. Yapımcı şirket Adult Swim yetkilisi bir röportajda  “Gösterinin kendisinin konuşulmasını istiyoruz.

Rick and Morty 7. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Sezonun gücüne ve yeni seslerimize inanıyoruz ve hayranların izleme deneyimini korumak istiyoruz” dediği görüldü. Rick and Morty’nin 7. sezonu 15 Ekim 2023‘te Adult Swim kanalında yayına girecek. 10 bölümden oluşacak yeni sezon, globalde 2024’te henüz Türkiye’de yayın yapmayan MAX platformu üzerinden izlenebilecek.

Assassin’s Creed Mirage PCSistem Gereksinimleri Açıklandı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu