Donanım ve Elektronik

Google Pixel8 Serisi Yeniden Sızıntı!

Google Pixel 7 Pro ile arasında ne gibi farklar olacak? İşte detaylar!

Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’yu içeren Google Pixel 8 serisi, 4 Ekim’de ‘Made by Google‘ etkinliğinde resmi olarak tanıtılacağı bilinmekte. Şirket etkinlikte sunacağı cihazların kısa tanıtımlarını paylaşarak tasarım öğelerine kısa bir bakış atmamızı mümkün kıldı. Sonrasında gerçekleşen bir sızıntı, telefonların olası tasarım ve renk seçeneklerine  hakim olmamızı sağladı.

Google Pixel8 Serisi Ne Zaman Çıkacak?

Bir kaynak, yakında çıkması beklenen Google Pixel8 ve Pixel 8 Pro’nun görsellerini sızdırdı. Yapılan sızıntıya göre Pixel 8 gri, obsidiyen siyahı ve şakayık gülü tonlarında satışa sunulacak. Pixel 8 Pro’nun ise siyah obsidiyen, porselen ve gök mavisi renk seçenekleriyle sunulacağı aktarılmış. Paylaşılan görsellerde Pixel 8 serisinin arka tasarımını gösteriyor. Temel modelinin çift arka kameraya sahip olduğu görülürken Pixel 8 Pro’nun yatay kamera adasında düzenlenmiş üçlü kamera kurulumuna sahip olduğu görülüyor.

Google Pixel8 Serisi Yeniden Sızıntı!

Aslında dikkatli incelendiğinde önceki modellerin tasarımı ile neredeyse aynı. Teknoloji şirketi Google sonbahar Pixel lansman etkinliği 4 Ekim günü New York’ta başlayacak. Made by Google etkinliğinde Pixel 8 serisinin yanı sıra Pixel Watch 2 ve Pixel Buds Pro da teknoloji meraklılarının beğenisine sunulacak. Pixel 8 serisi akıllı telefonların Android 14 ve 120Hz yenileme hızına sahip ekranlarla gönderilmesi bekleniyor. Cihazın tam kalbinde ise Tensor G3 SoC tarafından çalıştırılacakları belirtiliyor.

Samsung Galaxy A55’e Ait Özellikler Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu