Donanım ve Elektronik

Samsung Galaxy A55’e Ait Özellikler Sızdırıldı!

Samsung Galaxy A55'in lansman öncesi bazı detayları sızdırıldı. İşte detaylar!

Teknoloji şirketi Samsung‘un Galaxy A54 5G isimli cihazı, 2023 yılının bahar aylarında piyasaya çıkarılmıştı. Bugünlerde şirketin Galaxy A54 5G’nin devamı olarak Galaxy A55 üzerinde çalıştığı bilgisi dolaşmaya başladı. Şirket tarafından herhangi bir resmi açıklama olmasa da bahsi geçen bu akıllı telefonun temel özellikleri internete sızdırıldı. Gelin birlikte bakalım.

Samsung Galaxy A55 neler sunacak?

Kaynak tarafından hazırlanan rapora göre Samsung, Galaxy A55’i S5E8845 kod adını taşıyan bir işlemciyle test etmekte. Bu kod duyurusu gerçekleştirilmemiş bir işlemciye ait olduğu düşünülmekte. Galaxy A54 5G bir Exynos 1380 SoC’ye sahipti. Yaklaşan Exynos 1480 yongasının bilindiği ve AMD’den türetilmiş bir GPU’ya sahip olabileceği raporda bahsi geçenler arasında.

samsung-galaxy-a55/

Çıkacağı düşünülen A55 modelinin 50 megapiksel arka kamera sensörüyle geleceği belirtiliyor. Gelecek yıl bahar aylarında resmiyet kazanması ise muhtemel denilmekte. Ancak Kore’li teknoloji devi Samsung henüz Galaxy A55 hakkında herhangi bir bilgiyi doğrulayıp detay paylaşmadı. Bu nedenle bu ayrıntıları görüş olarak kabul etmek gerekli. Galaxy A55 5G’nin Galaxy A54 5G’ye göre yükseltmelerle geleceği raporlarda açıkça belirtilmiş.

Amazon 2023 Sonbahar Lansmanı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu