Donanım ve Elektronik

Samsung Galaxy A05s Görüntülendi!

Samsung Galaxy A05s,işlemci kısmında kullanıcıyı neler bekliyor? İşte detaylar!

Samsung Galaxy A05s’in yakında piyasaya çıkarılacak. Akıllı telefon sanal ortamda görüntülendiği bildirildi. Sekiz çekirdekli yonga seti ve 5.000 mAh pil ile Ekim 2022’de piyasaya sürülen Samsung Galaxy A04s’in yerini alması ise kuvvetle muhtemel. Bir Google Play Console listesi  Galaxy A05s’in yakında piyasaya sürüleceğine dair ipuçlarını teknoloji severlere sunuyor.

Samsung Galaxy A05s

Kaynakların yayınladığı bir raporda a05ssnndxx kod adlı Galaxy A05s’in Google Play Console’da görüldüğünü iddia etmekte. Akıllı cep telefonunun 6 GB RAM’i desteklemesi ve tam kalbinde Adreno 610 GPU ile eşleştirilmiş sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 680 SoC bulunacağı beklenmekte.

Samsung Galaxy A05s Görüntülendi!

Google Play Consol listesine göre Galaxy-A05s’in SM-A057F, SM-A057G, SM-E145F ve SM-M145F model numaralarıyla listelenen dört modelle piyasaya sürüleceği ise en büyük varsayımlardan biri diyebiliriz. Geçmiş sızıntı görsellere göre cihazın yeşil renkte ve muhtemelen başka seçeneklerle de sunulacağı tahmin ediliyor.

Cihaz tasarımsal olarak Galaxy A04s ile hemen hemen aynı olacağı biliniyor. Arka panelde üçlü kamera üniteleri görülüyor. Ön panelde ince yan çerçeveler, öz çekim kamerasını barındıran merkeze hizalanmış bir kamera görülüyor. Galaxy-A05s’in büyük olasılıkla full-HD+ çözünürlüklü (1080 x 2400 piksel) bir ekrana sahip olacağı ve Android 13 tabanlı OneUI 5.1 ile birlikte gönderileceği öne sürülüyor.

Google Pixel8 Serisi Yeniden Sızıntı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu