Kültür Sanat

Expend4bles Fragmanı Yayınlandı!

Expend4bles Sylvester Stallone ve Jason Statham '3. Dünya Savaşı'nı Durdurmaya Hazırlanıyor!

Expend4bles (Cehennem Melekleri 4), 22 Eylül’de vizyona girmeden önce ilk fragmanını yayınladı. Resmi adı ‘Expend4bles’ olan filmin üçüncüsünün yayınlanmasının üzerinden neredeyse on yıl geçti. Fragmanda Megan Fox ve 50 Cent dahil olmak üzere bir dizi yeni yüzü ortaya görünüyor. Muhtemelen bu bölümünde de geçmişte olduğu gibi yıldızlarla dolu aksiyon serisi heyecanı doruklara çıkaracak gibi duruyor.

Sylvester Stallone lider Barney Ross olarak son kez sahneye çıkıyor ve bayrağını komuta rolünü devralacak olan bıçak uzmanı Lee Christmas’a (Jason Statham) devrediyor. En çok Need for Speed ​​filmiyle tanınan Scott Waugh, paralı asker çetesini başka bir dünyayı kurtarma görevi için geri getiren Cehennem Melekleri 4’ün yönetmen koltuğunda oturuyor.

Expend4bles

Expend4bles konusu nedir?

Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren ve Randy Couture serideki rollerini yeniden canlandırırken 50 Cent, Megan Fox, Andy Garcia, Tony Jaa, Eddie Hall, Sheila Shah, Jacob Scipio ve Levy Tran gibi isimler de oyuncu kadrosuna dahil edildi. Expend4bles’ın fragmanı, Lee Christmas’ın ( Statham ) gizli bir belge bulmak için eski kız arkadaşı Gina’nın ( Fox ) çekmecelerini karıştırmasıyla başlıyor. Lee’ye “Üzgünüm. Davet edilmedin,” diyor ve macera başlıyor.

Bundan sonra, ikisi arasında dosyayı ele geçirmeye çalışırken oluşan çekim de izleyicilere yansıtılacak gibi görünüyor. Fragmanda Stallone çok yer alıyor olsa da, onun sadece küçük bir kısımda ekranda olacağını belirtmekte fayda var. Çünkü bu onun serideki son görevi. Bunun yanı sıra, Statham’ın ise film süresinin yüzde 80’ini aldığı bildiriliyor.

Netflix Rebel Moon’dan ilk Kareler Yayınlandı! 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu