Donanım ve Elektronik

Galaxy Watch 4, Galaxy Watch 5 için Samsung One UI 5 Watch Beta Güncellemesi Yayınlandı!

Samsung One UI 5 saat güncellemesinin Güney Kore ve ABD'deki belirli beta test kullanıcılarına sunulduğu görüldü.

Samsung One UI 5 güncellemesinin beta sürümünde olan güncellemeler neler? İşte detaylar.

Teknoloji şirketi Samsung, Mayıs ayında Galaxy Watch serisi için en son One UI 5 Watch yazılım güncellemesini tanıtmıştı. Şimdi ise tanıtılan güncellemenin ABD ve Güney Kore’deki belirli beta test kullanıcılarına sunulduğu görülüyor. Yeni One UI 5 Watch yazılım güncellemesinin yaklaşık 1,7 GB dosya boyutunda olduğu söylenmekte. Geliştirilmiş sağlık sensörleri ve daha iyi SOS işlevselliği dahil olmak üzere birçok yeni özellik getirdiği aktarılan bilgiler arasında yerini alıyor. Güncellemenin tüm kullanıcılara bu yılın sonlarında Samsung Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 5 serisine alınması bekleniyor.

Samsung One UI 5 Watch Beta Güncellemesi Yayınlandı!

SamMobile tarafından yayınlanan bir rapora göre Güney Kore ve ABD’deki Galaxy Watch 5 serisi ve Galaxy Watch 4 serisi kullanıcıları artık en son One UI 5 Watch Beta güncellemesine erişebilmekte. En son güncellemenin Samsung Üyeleri uygulamasından indirilebileceği bildiriliyor. Bazı Galaxy Watch kullanıcıları, Samsung’un topluluk forumu aracılığıyla Galaxy One UI 5 saat beta güncellemesinin kullanılabilir olduğunu aktarıyor.

 Samsung One UI 5

Topluluk sayfasında paylaşılan ekran görüntülerine göre One UI 5 saat güncellemesi 1.7GB boyutunda olduğu görülmekte. En son güncellemenin, yeni bir Sleep Insights kullanıcı ara yüzünü ve gerçek zamanlı koşu analizi sunduğu söylenen kişiselleştirilmiş bir kalp atış hızı bölgesi gibi akıllı sağlık monitörleri bulunuyor. Özelleştirilmiş bir aralıklı eğitim programı dahil olmak üzere birçok yeni özellikle geldiği de söylenmekte.

Tüm bunların yanı sıra, One UI 5 Watch beta güncellemesinin daha iyi bir SOS özelliği, eylemleri başlatmak için yumruk atmak veya bileğinizi sallamak gibi evrensel hareketler, daha iyi bir zamanlayıcı ve fotoğraf albümünü duvar kağıdı olarak ayarlama gibi özellikleri de barındırdığı  söyleniyor. Yeni One UI 5 Watch Beta güncellemesini indirmek için, kullanıcıların Samsung Üyeleri uygulaması>One UI Watch 5 beta kartına gitmeleri ve ardından uygun Galaxy Watch kartını seçmeleri gerektiğini de dip not olarak ekleyelim.

Yayınlanan rapora göre, kullanıcıların artık Galaxy Wearable uygulamasında yazılım güncellemesini kontrol etmesi ve yüklemesi gerekiyor olacak. One UI 5 Watch güncellemesinin bu yılın ilerleyen aylarında çıkacak olan Galaxy Watch 6 serisiyle birlikte sunulma beklentisi bulunmakta.

1Password Şifre Anahtarı Hizmeti Yayınlandı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu