Kültür Sanat

Netflix Rebel Moon’dan ilk Kareler Yayınlandı! 300 Filminin Yönetmeninden Yeni Bir Film!

Netflix Rebel Moon ne zaman izleyici ile buluşacak? Konusu nedir?

Rebel Moon’u ne zaman yayınlayacak? İşte detaylar. Netflix Rebel Moon filminden ilk görseller paylaşıldı. 300, Çelik Adam ve Ölüler Ordusu gibi filmlerden hatırlayacağınız ünlü yönetmen Zack Snyder’in imzasını taşıyan Rebel Moon’un başrolünü Sofia Boutella üstlenecek. Yapım süreci başlayalı epey olan ve hala devam eden film, destansı ve fantastik bir bilim kurgu olayını anlatıyor olacak.

Netflix Rebel Moon konusu ne?

Rebel Moon dizisinin hikayesi Netflix tarafından şu şekilde özetleniyor: “Galaksinin bir ucunda huzur içinde yaşayan bir koloni, zorba bir gücün ordusunun tehdidiyle karşılaşınca köylüler arasında yaşayan gizemli yabancı Kora (Sofia Boutella) hayatta kalmanın tek umudu hâline gelir. Kora, Ana Dünya’ya karşı imkansız bir direnişte kendisiyle birlikte mücadele edecek eğitimli savaşçılar bulmakla görevlendirilir.

Netflix Rebel Moon

Farklı dünyalardan gelen ama aynı kefaret ve intikam duygularını paylaşan yabancılar, isyancılar, köylüler ve savaş yetimlerinden oluşan bir ekip kurar. Bütün diyarın gölgesi ayın en karanlık yerlerine düşerken, bir galaksinin kaderi bu savaşa bağlıdır ve bu uğurda yeni bir kahramanlar ordusu kurulur.” Netflix Rebel Moon’u 22 Haziran’da tüm dünyada izleyicilerle buluşturacak.

Netflix Rebel Moon

Senaryosu Zack Snyder, Kurt Johnstad ve Shay Hatten tarafından yazılan filmin oyuncu kadrosunda Sofia Boutella’ya eşlik eden isimler ise şöyle: Djimon Hounsou, Ed Skrein, Michiel Huisman, Doona Bae, Ray Fisher, Charlie Hunnam, Anthony Hopkins (Jimmy karakterini seslendiriyor) ,Staz Nair, Fra Fee, Cleopatra Coleman, Stuart Martin, Ingvar Eggert Sigurðsson, Alfonso Herrera, Cary Elwes, Rhian Rees, E. Duffy, Jena Malone, Sky Yang, Charlotte Maggi, Corey Stoll.

”  The Idol Dizisi Yayınlandı! 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu