Kültür SanatEğlence

Netflix 1899 Dizisi İptal Edildi!

Netflix 1899 Dizisi İptal Edildi! Sadece 1 Sezon yayınlandı!

Netflix 1899 Dizisi İptal Edildi! Sadece bir sezonu yayınlanan dizinin yeni sezonu gelmeyeceği duyuruldu. İşte detaylar.

Netflix 1899 dizisi iptal edildiği açıklandı ve izleyicileri pek çok soruyla baş başa kaldılar. Netflix gizemli bilim kurgu dizisi 1899’un yeni sezonu gelmeyeceği habere izleyicilerini şaşırtsa da sinema ve dizi eleştirmenleri tarafından “bu hamle şaşırtıcı değil” gibi yorumlar aldı. Ortak yapımcıları dün akşam saatlerinde yenilenmeyeceğine dair Instagram üzerinden açıklama yaptılar.

Dark dizisinin de ortak yaratıcılığını, aynı zamanda yapımcılığını üstlenen Jantje Friese ve Baran bo Odar dizinin yeni sezon onayı almadığını ve 2. sezonun gelmeyeceğini Instagram üzerinden yayınladıkları bir açıklama ile duyurdular.

Netflix 1899 Dizisi İptal Edildi! Sadece 1 Sezon yayınlandı!

Yapılan açıklamayı şu sözler ile paylaştılar “Üzülerek söylemek zorundayız ki 1899 yenilenmeyecek. Bu inanılmaz yolculuğu Dark’ta olduğu gibi 2 veya 3. sezonla bitirmeyi elbette biz de çok isterik. Ancak bazen işler planladığınız gibi gitmez. Hayat böyle.“.

1899 dizisi geçtiğimiz Kasım ayında Netflix Platformu’ nda gösterime girmişti. Çok fazla eleştiri ve kısmen övgüler de almıştı. Orijinal dili Almanca olan bu yapım, 1899′ da New York’a gitmekte olan bir geminin aylar önce kaybolan başka bir gemiyi bulmasıyla olaylar gelişiyor. İlk sezon izleyicilerinin şu an sosyal medya üzerinden Netflix Platformu’ndan bir cevap ve açıklama beklediği görülüyor.

Dizinin yeni sezonun olmayışının en temel sebebi Dark ile elde edilen başarının gelmemesi, bunun beraberinde izleyici kitlesinin aynı keyfi almadığı ve beklentinin altında kaldığı için iptal kararı aldığı düşünülüyor. Bu konuda siz de fikrinizi belirtmeyi ve yorumlarınızı yazmayı unutmayın!

Gülse Birsel ile “Yılbaşı Gecesi” Bu Yıl 30 Aralık’ta!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu