Kültür Sanat

Gülse Birsel ile “Yılbaşı Gecesi” Bu Yıl 30 Aralık’ta!

Gülse Birsel'in kaleminden "Yılbaşı Gecesi" 30 Aralık'ta sadece Disney Plus'ta

Gülse Birsel ile “Yılbaşı Gecesi” Bu Yıl 30 Aralık’ta! Oluşturulan inanılmaz kadrosu ile bu yıl BKM prodüksiyonun da katkılarıyla Disney Plus için çektikleri “Yılbaşı Gecesi” filmi ile bol kahkaha bizleri bekliyor. Sadece fragmanı bile neden izlenmeli için bir cevap olarak karşımıza çıkıyor.

Gülse Birsel’in kıvrak zekası ve mükemmel gözlemciliğiyle oluşturduğu, yıllardır hem yazıp hem oynadığı pek çok projesinden en az birini izlemeyenimiz yoktur. Pandemi sonrası işlerine kısa bir süre ara veren sanatçı hepimize ilaç gibi gelecek bir proje ile geri dönüyor. Eee pandemi de yapılamayanların acısı pandemiyi barındıran bir senaryo ile çıkarılabilirdi.

Komediye duyduğumuz ihtiyacı bugün kapatacağız gibi görünüyor. Projeden “BKM’den Necati Akpınar, Disney+ da gösterilecek bir film yapalım dedi. Ekibi topladık ve yaptık. Çok heyecanlıyım! Başkaları konuşsun, iyi yazanlar bazen konuşamıyor!” şeklinde bahseden Birsel, “İzleyenleri kahkahaya boğacağına inanıyoruz konusu şu: Güleriz ağlanacak halimize, güleriz kendi halimize!” diye ekliyor.

Fragman kesiti
Fragman kesiti

Gülse Birsel ile “Yılbaşı Gecesi” Ne anlatıyor?

Gelelim filmin konusuna. Pandeminin getirdiği panik hali üzerine sıkıntılı günler geçiren insanlar yılbaşında eğlenmek ve rahatlamak isterler. Bir çift yılbaşı gecesi için lüks site içindeki villalarında parti düzenlemek için hazırlığa koyulurlar. Mükemmel, devasa bir hazırlık yapan çiftimiz sevdiklerini görecekleri için çok heyecanlıdır. Abartılı parti hazırlığı tamamlandıktan sonraki sabah tekrar bir haber alırlar. Bu haber salgının tekrar artması üzerine gelen sokağa çıkma yasağı ve toplanma yasaklarıdır.

Bu haber sonrası yıkılan çiftimiz hazırlıklar boşa gitmesin diye site içerisinden çoğunu hiç tanımadıkları komşularını davet ederler. Ama kimse göründüğü gibi değildir, hem de hiç. Bu 20 kişilik grup bir araya geldiğinde olaylar başlar! Yönetmen koltuğunda, Gülse Birsel ile birlikte Aile Arasında filminde de beraber çalışan  Ozan Açıktan oturuyor.

İyi pişirilmiş hindi lezzetinde bir oyuncu kadrosu!

Oyuncu kadrosundaki isimler ise şu şekilde: Alina Boz, Alican Yücesoy, Ayta Sözeri, Cengiz Bozkurt, Emir Benderlioğlu, Boran Kuzum, İrem Sak, Büşra Pekin, Derya Karadaş, Fatih Artman, Serkan Keskin, Sinan Mıhçı, Şebnem Bozoklu, Fatih Artman, Kubilay Tunçer, Zeynep Güngör. Gerçekten dev bir kadro! Beni izlemezsen pişman olursun kokusu fragmanından gelen bu yapım kadrosu karşısında da etkilenmemek mümkün değil.

İzleyenleri kahkahaya boğacak bu yapımı izlemek için bizde sabırsızlanıyoruz. Bugün yayınlanan filmi eğer izlediyseniz yorumlarda buluşalım!

Fragman burada film ise Disney+’ ta:

Yazılımcılara Tavsiye Edilen 5 Kitap!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu