Donanım ve Elektronik

SAMSUNG Galaxy A34 Geekbench! “Bütçe Dostu Telefon”

SAMSUNG Galaxy A34 Geekbench neler sunuyor? Özellikleri nelerdir?

SAMSUNG Galaxy A34 Geekbench neler sunuyor? Bütçe dostu telefonun özellikleri nelerdir? Gelin birlikte bakalım.

Son zamanlarda pek çok modelinin tanıtımını yapıp önümüzdeki yıl kullanıcılarına sunacak olan SAMSUNG‘ un bir diğer hazırlığı ise giriş ve orta segment çalışmalarını hızlandırması. Bu çalışmalar arasında ön plana çıkan model ise Galaxy A34 5G. Daha önce sistemlerinde görünen, çıkması kuvvetle muhtemel olarak görülen modelin şimdilerde tasarımı ortaya çıktı.

SAMSUNG Galaxy A34 Geekbench

Sanıyoruz ki kısa zaman içerisinde kullanıcılarına sunacağı Galaxy A34, arka panel tasarımı internet ortamında geçtiğimiz gün yayılmaya başladı. Yayınlanan görsellere göre akıllı cihaz üçlü kameraya sahip olacak. renk seçenekleri olarak ise Grafit, Kireç, Menekşe ve Gümüş olarak belirlenmiş görünüyor. Cihazın ön tasarımı henüz belli değil, kuvvetle muhtemel damla çentik tasarımını kullanacakları düşünülüyor.

Elde edilen görseller ve bazı bilgiler sonrası yapılan tahminlere göre cihazın bu sürümü, 6 GB RAM ile eşleştirilmiş bir MediaTek Dimensity 1080 yonga seti tarafından destekleniyor olacak. Başka bellek varyantları da olabileceği söyleniyor. Yazılım cephesinde ise, Android 13’ü kullanacak.

Cihaz, bir ana sensör, bir ultra geniş birim ve bir makro snapper içeren dikey olarak hizalanmış üçlü bir arka kamera sistemine sahip olacak. Dördüncü gereksiz derinlik sensöründen yoksun olacaktır. Telefonun 19.5:9 en boy oranına sahip 6.5 inçlik bir ekrana sahip olduğu söyleniyor. Boyutları 161,3 x 77,7 x 8,2 mm olacak şekilde çıkarılabilir.

Akıllı telefonun tanıtım tarihi şu an için belli değil. Ancak yeni yılın başlarında tanıtımın yapılması bekleniyor.

SAMSUNG DDR5 DRAM’ı 12nm Mimarisiyle Tanıtıldı!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu