Donanım ve Elektronik

SAMSUNG Qualcomm İşlemcili Galaxy Book 2 Go

SAMSUNG Qualcomm İşlemcili Galaxy Book 2 Go' yu tanıttı!

SAMSUNG Qualcomm İşlemcili Galaxy Book 2 Go’ yu tanıttı! Snapdragon 7c+ Gen 3 ile SAMSUNG Galaxy Book2 Go piyasaya tanıtıldı. SAMSUNG Galaxy Book2 Go, yetenekli performansı mükemmel bir kompakt  tasarımla birleştiriyor. Dizüstü bilgisayar, ilk Galaxy Book Go modelini çalıştıran Snapdragon 7c Gen 2’ye kıyasla CPU performansında %40 artış ve %35 GPU güç artışı sunan Qualcomm’un yeni Snapdragon 7c+ Gen 3 yonga seti tarafından destekleniyor.

Türkiye pazarında ev eşyaları ve cep telefonları ile adından söz ettiren SAMSUNG, pek çok pazarda yani ülkede bilgisayar üretimi ile de kullanıcılar tarafından adından söz ettirmeyi başarabiliyor. Geçtiğimiz günlerde yeni bilgisayarları SAMSUNG Qualcomm İşlemcili Galaxy Book 2 Go’ yu tanıttı.

SAMSUNG Qualcomm İşlemcili Galaxy Book 2 Go

Galaxy Book modelleri Qualcomm ‘un gelişimini üstlendiği ARM tabanlı bir bilgisayar işlemcisinden güç alıyor. SAMSUNG‘ un hafif ve ince tasarımıyla öne çıkıyor. Pek çok pazarda dizüstü bilgisayar konusunda kendi kullanıcı kitlesine sahip olan SAMSUNG’ un bu modelinde ise Qualcomm’ a ait Snapdragon 7c Gen 2’ye kıyasla CPU performansında %40 artış ve %35 GPU güç artışı sunan Qualcomm’ un yeni Snapdragon 7c+ Gen 3 yonga seti tarafından destekleniyor.

Bu işlemci 6 nm üretim mimarisine sahip olarak geliştirilmiş. Bu elbette bir fark yaratıyor ve bu fark bilgisayarlarda enerji verimliliğinin yüksek oluşu olarak karşımıza çıkıyor. 14 inç Full HD bir ekrana sahip ve bu ekran 180 dereceye kadar açılabiliyor.

Bağlantı gücü olarak ise arkasında 5G bulunuyor. 20 Ocak 2023’de satışa sunulmasını SAMSUNG planladığını açıkladı. Henüz Türkiye pazarında olup olmayacağı hakkında herhangi bir bilgi bulunmamakta.

SAMSUNG Galaxy A34 Geekbench! “Bütçe Dostu Telefon

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu