Teknoloji

Xiaomi 13 Ultra Etkileyici Periskop Kamerası!

"Xiaomi 13 Ultra Periskop Kamerası" ile herkesi meraklandırıyor.

Xiaomi 13 Ultra Etkileyici Periskop Kamerası! Kamera neden mi herkesi meraklandırıyor? Cevabı bu yazıda. Gelin hep beraber nedeni ne bakalım.

Bu ayın başında performans gücü ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Xiaomi 13 serisi piyasaya Çin’de sürülmüştü. Bu amiral gemisi serisi için asla bir son değil. Şirket her bir modelinde ilerleme kaydediyor. Önümüzdeki dönem için üst düzey serilerine yüksek donanımlı bir ultra modelini eklemeye hazırlanıyor. Şimdilerde sızdırılan bilgilere göre bazı ilginç detaylar gün yüzüne çıktı. Söylenene göre cihaz, optiğiyle ailenin diğer fertlerinden daha farklı ve iddialı olacak.

  Xiaomi 13 Ultra Etkileyici Periskop Zoom Kamerası!

Çinli teknoloji devi yeni çıkartacağı Ultra modelinin arka tarafında inanılmaz bir periskop kamerası olacağı sızdırıldı. Bu bilgiyi paylaşan kişi ise ünlü teknoloji yazarı Kartikey Singh. Kartikey Singh’in iddiasına göre yeni kamera herkesi şok edecek. Bilindiği üzere Çinli şirketin piyasaya çıkardığı akıllı telefonlar en iyi fotoğraf özelliklerine sahip cihazlardan bazıları içerisinde gösteriliyor.

Teknoloji devi geleneğini sürdürerek serisinin bir sonraki modelinde de kamerasından bahsettirmek istiyor. Aslında Singh’in iddiasının gerçek olma ihtimali bu yüzden çok yüksek. Rakiplerinin her zaman bir adım önünde olmak isteyen Xiaomi geçen yıl çıkardıkları 12S Ultra içerisinde Sony IMX989 sensörüyle piyasaya sürmüş ve bu da onu rakiplerinin önüne taşımıştı. Şimdide rakiplerini tekrar mükemmel bir kamerayla devre dışı bırakacak gibi görünüyor. Zoom kamera öncesinde SAMSUNG tarafından kullanılmıştı.

Yeni model zoom özelliğiyle çok daha net çok daha profesyonel bir etki bırakacak.

“AI’den 2023’te Neler Beklenebilir?

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu