Geliştirmeler

Mobil Uygulama Geliştirmede Şirketlere Doğru Seçimi Yapmaları İçin 5 İpucu!

Mobil uygulama geliştirmede emin adımlar atmanız için işte enfes bir kılavuz!

Mobil Uygulama Geliştirmede Doğru Seçimi Yapmak İçin 5 İpucu! Gelin birlikte bakalım.

Artık insanlar akıllı telefonları olmadan bir gün hayal etmekte güçlük çekiyorlar ve bu insanların sayısı oldukça fazla. Günümüzde, yaşam biçimimizi değiştiren mobil cihazlar ve uygulamalar olmadan hayatı hayal etmek zor. Kullanıcılar, hareket halindeyken yaptıkları işlemlerle birlikte, mobil uygulamalarla bir düğmeye basarak her şey hakkında anlık bilgilere erişebiliyorlar.

Akıllı telefonların ortaya çıkışı sadece hayatımızda değil, kazanç elde ettiğimiz işlerimizde de devrim yarattı. Şirketler, müşterileriyle 7/24 etkileşim kurmanın yaratıcı yollarını arıyor ve mobil uygulamalar bu konuda mükemmel bir uyum sağlıyor. Mobil uygulamaların bir sonucu olarak şirketler, müşterilerini daha iyi anlayarak ve pazarlama stratejilerini buna göre ayarlayarak etkileşimi ve satışları da bu vesile ile büyütüyorlar.

Mobil uygulamaların işletmeler için birçok faydası bulunuyor. Peki bu faydalar neler? Gelin ilk önce bu konuya odaklanalım. Müşteri ile doğrudan iletişim kurmaya olanak tanır. Coğrafi hedefleme imkânı sunar. Bilinirliği artırarak müşteri sadakati oluşturur. Uygulama farkındalık yaratır ve satış artışını sağlar. Müşterilerle daha etkin bir şekilde etkileşim kurar. İşletmenizin özel yanlarınızı daha kolay sunmanızı sağlar. Marka bilinirliğini artırır. Görünürlük oranınızı yükseltir.

Mobil Uygulama Geliştirmede

Mobil Uygulama Geliştirmede Doğru Seçimi Yapmak İçin 5 İpucu!

İşletmelerin müşterileri için mobil uygulamalar geliştirmesi genellikle zor bir süreç olarak bilinir. Bu nedenle yüksek kaliteli, ölçeklenebilir, sağlam ve verimli uygulamalar oluşturmak için deneyimli bir dijital dönüşüm hizmetleri veya yazılım geliştirme şirketi tutarlar. Ancak aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla şirket olduğundan, bir mobil uygulama geliştiricisi aramak her zaman geliştirmekten daha zordur. Şimdi sıra bir uygulama geliştirme şirketi seçmenize yardımcı olacak 5 ipucunda.

Önceliğiniz olacak ilk şey şu parametrelere göre bir mobil uygulama geliştirme şirketiyle çalışmanız: Deneyimli ve kanıtlanmış, başarı portfolyoları olan, teknik alanlarda uzmanlıkları, akreditasyonlar ve ödülleri bulunan, iletişime açık olan, etkili fiyatlandırmaya sahip bir şirketle anlaşmanız gerekmektedir.

Alanında deneyimli sahibi olmaları

Şirketlerin en iyisi olduğunu iddia etmesi çok yaygındır, ancak çok azı uygulama oluşturma ve sunma konusunda uygulamalı deneyime sahiptir. mobil uygulama geliştirme söz konusu ise genel olarak sözlere aldanmayın. Yılların deneyimine ve başarı oranlarına bakarak güvenilirliklerini doğrulayın. Gereksinimlerinizi net bir şekilde anlayarak, çok fazla deneyime sahip bir şirket, şirketinize de yardımcı olabilir, çünkü birçok kuruluşa çeşitli uygulama türlerinde yardımcı olmuşlardır.

Mobil uygulama portföyü

Müşteri portföyünü inceleyerek şirketin oluşturduğu ve sunduğu uygulama türleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Güvenilirliklerini belirlemek için referanslarına bir göz atın.

Mobil Uygulama Geliştirmede

Alanda uzmanlıkları

Mobil uygulama geliştirmede her şirketin sertifikalı mobil uygulama geliştiricileri olmadığını unutmamak önemlidir. Sadece dünya standartlarında şirketler buna sahip olabilirler. Sertifikalı uygulama geliştiricileri, mevcut teknoloji ortamını ve kullanıcı davranışını bilmenin yanı sıra, son teknoloji geliştirme araçlarıyla uygulamalı deneyime sahiptir; bu nedenle, son kullanıcılarınızın seveceği uygulamalar oluşturmanıza yardımcı olabilirler.

Akreditasyonlar ve ödüller

Çoğu işletme sahibi bu önemli ölçüte güvenmez. Yalnızca son kullanıcılarını memnun eden uygulamalar sağlayan şirketler manşetlere çıkar. Bir karar vermeden önce, şirketin ödüllerini ve akreditasyonlarını kontrol edin. Bu detayları sosyal medya kanallarından öğrenebilirsiniz. Uygulama geliştirme süreci karmaşık olabilir, bu nedenle müşterilerinizle açık olmak, onları en son gelişmelerden haberdar etmenin en iyi yolu bu olabilir. Proje boyunca şeffaf bir iletişim kanalının sürdürülmesi hayati önem taşımaktadır. Şirket, özel bir proje yöneticisine, ekibine ve müşterileri projenin ilerleyişi hakkında bilgilendirmek için araçlara sahip olmalıdır. Bu uygulama teslim sürecini de hızlandıracaktır.

Etkili fiyatlandırma

Mobil uygulama geliştirmede fiyatlandırma söz konusu olduğunda işletme yöneticileri genellikle şaşkına döner. Şirketin, destek veya bakım için herhangi bir gizli ücret ödemeden tüm fiyatlandırma ayrıntılarını şeffaf bir şekilde paylaştığından emin olun. Şirketlerin daha düşük fiyatlar sunması, ancak daha sonra destek ve bakım için sizden çok fazla ücret alması yaygın bir durumdur.

Xiaomi 13 Ailesi Türkiye’de Satışta! ”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu