PC OyunlarıEğlence

Star Wars Jedi: Survivor 15 Mart’ ta Geliyor!

Star Wars Jedi: Survivor'ın yanlışlıkla sistem gereksinimleri ve tarihi açıklandı!

Star Wars Jedi: Survivor oyunu yayınlanıyor. Yanlışlıkla sistem gereksinimleri ve piyasaya çıkacağı tarih oyunun Steam hesabına yüklendi. Oyunun çıkış tarihi net olarak öncesinde açıklanmamıştı ama yapılan bir hata sonucu kazayla da olsa bilgiler paylaşılmış oldu.

Normal şartlarda açıklanması, The Game Awards 2022 ödül töreninde planlanan oyun yanlışlıkla Steam listesine eklendi. Oyunun oyun severler ile buluşma tarihi ise listede 15 Mart 2023 olarak kayıt edilmiş halde görüntülenmekteydi. Kullanıcılar tarafından fark edilerek sosyal medya hesaplarından bu haber yayılınca, Steam listesinden oyun ivedi bir şekilde kaldırıldı. Ancak gören Steam kullanıcılarının çoğu hakkında ekran görüntüleri alarak oyun detaylarını sızdırmış oldular.

Star Wars Jedi: Survivor 15 Mart’ ta Geliyor!

Twitter üzerinden bir kullanıcı aldığı ekran görüntülerinin ve oyun hakkında açıklanan bütün detayları tweet atarak Pek çok bilgiyi diğer kullanıcılara sızdırmış oldu. Öncesinde de tarih sızdırılmıştı ancak artık bu tarih resmileşmiş olduğunu anlıyoruz.

Star Wars Jedi: Survivor
Star Wars Jedi: Survivor

Oyun diğer bölümlerinden daha heyecan verici ve zorluk seviyeleri açısından daha çeşitli görünmesinin yanı sıra yeni gezegenler, benzersiz biyomlar, düşmanlar ve alışılmadık keşfetmediğimiz topraklara adım atacağız gibi görünüyor.

Bölümleri atladıkça açılacak yeni beceriler ve donanımların olduğunu da oyun sızdırılınca keşfetme şansı yakalamış olduk. Oyunun sistem gereksinimlerinden en önemli detay ise kurulum alanı olarak karşımıza çıkıyor. Oyunu bilgisayarınıza kurmak istiyorsanız en az 130 GB kurulum alanı gerektiği sistem gereksinimlerinde  dikkat çeken detayların başında yer aldı.

Oyun yüksek övgü alan Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devamı niteliğinde olup oyun severler tarafından heyecan ile bekleniyor.

Ferrari Gran Turismo Sanal Otomobili 15 Aralık’ta Sergilenecek!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu