PC Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2, Ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor!

Call of Duty Modern Warfare 2, Oyun severlere ücretsiz olacak!

Call of Duty Modern Warfare 2, Ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor! Nasıl ücretsiz indirebilirsiniz? Nereden erişebilirsiniz? İşte detaylar…

Call of Duty ‘nin bağlı geliştirici olan şirketi Actvision, en yeni oyunları olan Call of Duty Modern Warfare 2’ yi ücretsiz olarak oyun severlere sunmayı planladıklarını açıklamıştı. 2022 yılında Amerika’da en çok satın alınan çok oyunculu Call of Duty Modern Warefare 2, dün itibarı ile ücretsiz bir şekilde, sınırlı bir süre için oyun severlere kütüphanede indirilebilir hale getirildi. 5 günlük bir süre için oyuna ücretsiz olarak erişilebileceğini açıkladılar. Bu süre boyunca oyuncular çok oyunculu ortamdan ücretsiz bir şekilde yararlanabilecekler. Şirket bu konu hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Call of Duty Modern Warfare 2
Call of Duty Modern Warfare 2’den bir alıntı.

Açıklamalarda oyunun 15 Aralık saat 21:00’da ücretsiz hale getirilerek kütüphanede güncelleneceği ve 19 Aralık’a kadar erişimin devam edeceği aktarılıyor. Ancak kullanıcılar oyun içerisinde bazı mod ve haritalara erişebilecekler tüm sürüme erişim söz konusu olmayacak. Ayrıca ücretsiz olarak servis edilecek olan sürümde maalesef ki hikaye modu da aktif değil. Kampanyadan yararlanan oyun severler sadece çevrimiçi oyun modundan faydalanabilecekler.

Call of Duty Modern Warfare 2 Oyun severlere ücretsiz olacak! Peki hangi mod ve haritalara erişim sağlanabilecek?

Oyun için başlatılan bu kampanya sadece ama sadece 4 çevrimiçi oyun modunu kapsıyor olarak servis ediliyor. Bu modlar ise: Team Deathmatch, Kill Confirmed, Dominaion ve Hardpoint. Bunun beraberinde oyuncuların girebileceği haritalar ise Shipment, Farm 18 veya El Asilo  adlı haritalar olarak belirlenmiş.

Oyuncular oyunları sadece çevrim içi olarak oynayabilecekler. Tüm bunlar ücretsiz kampanyasının içeriği olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun ücretsiz veya tam sürümünü indirmek için “Steam” bağlatısını kullanabilirsiniz.

Star Wars Jedi: Survivor 15 Mart’ ta Geliyor!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu