PC OyunlarıEğlence

Rockstar Games GTA 6 Hakkında Yeni Bilgiler!

Rockstar Games‘in popüler oyun serisi Grand Theft Auto (GTA), duyurulan yeni serisi GTA 6 ‘nın, ”ne zaman geleceği, nasıl bir oyun haritası olacağı, diğer serilerinden ne kadar gelişmiş olacağı” gibi soru işaretleri yıllardır kafamızı kurcalıyordu.

Serinin son oyunu GTA 5, 2013 yılında çıkarak satış rekorları kırmıştı.

Rockstar Games GTA 6 Hakkında Yeni Bilgiler!
GTA 5

Oyun, o yıldan itibaren hala oynanıyor. Diğer serilere ek GTA 5’e daha büyük bir harita ve üç oyun karakteriyle beraber bizlere 30 saatlik uzun bir oyun hikayesi sunulmuştu.

GTA 6’nın geleceği ve grafik ve görsel zevkinin çok daha gelişmiş olacağını Rockstar Games, 2014 yılında duyurmuştu. GTA 5, bizi bu konuda fazlaca tatmin etmişti fakat GTA 6 için geçtiğimiz 8 yılda oyun içeriği hakkında bilgiler oldukça azdı. Rockstar Games‘in oyunun geliştirilme aşamasında olduğunu açıklamasının ardından, yeni bilgiler ortaya çıkmaya başladı.

Önceki yıllarda, GTA 6’nın Vice City’de geçebileceği ihtimallerini duymuştuk.

Yenilerde sızan bilgilere göre oyunun önceki serilerinin toplamından bile büyük bir haritada geçeceği, yıkılıp tahrip edilebilen binalar da olacağı ihtimali üzerinde duruluyor.

Heyecanla beklenen oyun GTA 6 ile ilgili söylentiler giderek artıyor. Oyunun yine 1’den fazla karakter sunmasını ve karakterlerden birinin kadın olacağı düşünülüyor.

Nisan 2020 yılından beri gelişme aşamasında olan oyunun, 2024’ün son çeyreğinde, önce konsol sonra PC‘ye geleceği tahmin ediliyor. 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu