Kültür SanatEğlence

Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım Yayında!

ABD yapımı bilim kurgu-korku kategorilerindeki dizisi Stranger Things, çok beklenen 4. sezon 2. kısmı ile Netflix’te yayında.

Sempatik başrol karakteriyle kendine bağlayan dizinin 4. sezonu, 2 kısım şeklinde çekildiği ve yayınlanacağı haber verilmişti.

Dizinin 4. sezon 1. ksımında gördüğümüz kadarıyla, diğer sezonlarına oranla daha çok korku ve aksiyon öğelerine yer verilmiş. Dizi Temmuz 2019’da yayınladığı 3. sezondan sonra, 4. sezonu 27 mayıs 2022’de yayınladı. Araya uzun zaman girmesinden, izleyiciler merakla ve sabırla dizinin 4. sezonunu bekliyordu.

Yayınlanan son sezon, dizinin diğer sezonlarına göre bölümler daha uzun ve 2 kısım şeklinde yapıldı. 1. kısım en heyecanlı yerinde biterken, 2. kısım bugün yayınlandı. Heyecanla beklediğimiz dizinin 2. kısmı, 2 bölümden oluşuyor ve son bölüm 2 saat 30 dakikadan oluşuyor. Daha izlemeden beklediğimiz 3 seneye değeceğini tahmin edebiliyoruz.

Stranger Things
Stranger Things

Stranger Things’in yaratıcıları Matt ve Ross Duffer, daha önce dizinin 5. sezonunu doğrulamıştı fakat hangi tarihte geleceği henüz bilinmiyor. Ayrıca dizi, 5.sezonla beraber ekranlara veda edecek.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu