Kültür Sanat

Loki 2. Sezon ilk Gösterimi Rekor Kırıyor!

Disney+'ta 2023'ün en çok izlenen ikinci prömiyeri olmaya hak kazandı. İşte detaylar!

Loki’nin 2. sezonu sağlam bir açılış gerçekleştirdi. Disney‘e göre, prömiyer, 5 Ekim’de ABD’deki galasından bu yana ilk üç gününde dünya çapında 10,9 milyon izleyici topladı. Bu da Mart ayında çıkış yapan The Mandalorian 3. sezonun hemen ardından 2023’ün en çok izlenen ikinci prömiyeri olmasını sağladı.

Loki 2. Sezonda Rekora Koşuyor!

Dizi, Marvel Sinematik Evreni’ndeki internet serisi kitlesi kazanmakta zorlanan Disney+ için çok iyi izlenme sayısı ile sezona başladı. Kısa süre önce Secret Invasion prömiyeri gerçekleşmişti. İlk beş gün içinde ABD’de yalnızca 994.000 izleyici kazanmıştı. Disney platformu izlenme sayılarını raporlamaya henüz başlamış olsa da, geçmişte raporları yayın tarihinden sonraki ilk beş günü kapsıyordu.

Loki 2. Sezon ilk Gösterimi Rekor Kırıyor!

Ancak Loki dizisinin başarısı yalnızca üç gün olsa da  daha güçlü bir yapım demek mümkün. Aslına bakarsak Marvel’ın en başarılı dizisi olduğu göz önüne alındığında, Loki’nin 2. sezonunun iyi gittiğini görmek pek şaşırtıcı gelmiyor. Yeni bölümde Tom Hiddleston’ın , Mischief Tanrısı rolünü yeniden canlandırdığı ve zamanında yola çıktığı görülmekte.

Loki 2. Sezon ilk Gösterimi Rekor Kırıyor!

Loki’nin orijinal ekibiyle yeniden bir araya gelme planları, vücudu deforme olmaya başlamasıyla, geçmiş ve gelecek zaman çizelgelerine sürüklediğinde engellerle karşılaşıyor. Oscar ödüllü Ke Huy Quan, TVA arşivcisi OB’yi canlandırarak  yeni sezonda bulunacak. Loki’nin 2. sezonunun yeni bölümleri her Cuma Disney+  yayınlandığını belirtmekte fayda var. 2. sezona bakış atma şansını yakaladıysanız yorumlarda buluşalım!

Samsung 2023 Geliştirici Konferansında Neler Vardı?

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu