Donanım ve Elektronik

Samsung 2023 Geliştirici Konferansında Neler Vardı?

Samsung, gelişmiş güvenlik ve veri korumasına yönelik bir dizi duyuruya sahne olan SDC'yi gerçekleştirdi. İşte detaylar!

Samsung 2023 Geliştirici Konferansı (SDC23), 5 Ekim’de gerçekleşti ve Güney Koreli teknoloji devi, kullanıcılarının özel verilerini korumak amacıyla bir dizi güvenlik güncellemesi ve özelliğin duyurusunu gerçekleştirdi. Teknoloji şirketi, kullanıcının cihazlarını güvende ve bağlantıda tutmak için geçen yıl Knox Matrix’i tanıtmıştı. Samsung, Galaxy cihazlarında One UI 6’nın kullanıma sunulmasının beraberinde Knox Matrix’e bazı güncellemeleri ekledi. Şirket ayrıca 11 Ekim’de küresel lansmanı yapılacak olan teknolojisi Galaxy SmartTag2’yi  de tanıtmış oldu.

Samsung 2023 Geliştirici Konferansı

Samsung gelişmiş güvenlik ve veri koruması ile ilgili pek çok duyurusunu SDC’nin dokuzuncusunda gerçekleştirdi. İlk olarak şirket, Galaxy cihazları için yeni bir One UI 6’yı duyurdu. Yeni kullanıcı arayüzünün yanı sıra yenilenmiş bir “Hızlı Panel” sunduğu görülmekte. Tüm bunların yanı sıra Samsung Studio ile akıllı fotoğraf düzenleme aracını teknoloji severlere tanıttı.

samsung-2023

SmartThings Home API, akıllı ev cihazlarına bağlantı sağlayan uygulamalar oluşturmasını kolaylaştırdığı biliniyor. Samsung’daki SmartThings Hub artık aralarında ses çubukları ve akıllı TV’lerin de bulunduğu yeni ürünleri kapsayacak şekilde daha geniş yelpazeye sahip olacak. Tüm bunların yanı sıra konferansta düşük güç modunda 700 güne kadar pil ömrü sağlayan  Galaxy SmartTag2’nin tanıtımı da gerçekleştirdi. Samsung ayrıca Knox Vault’u artık One UI 6 veya üzerini kullanan Galaxy A serisi akıllı telefonlar da dahil olmak üzere daha fazla cihazda bulunduracağını da duyurdu.

HP Envy Spectre Fold Tanıtıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu